Yozgatlılar Vakfı'ndan, Rektör Karacabey'e Ziyaret

Ankara Yozgatlılar Vakfı Başkanı Durak Turan Düz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey’i makamında ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 17 Kasım 2015, Salı günü, saat: 22:00

Ankara Yozgatlılar Vakfı Başkanı Durak Turan Düz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette ortak payda Yozgat ve Bozok Üniversitesi oldu. Yozgat’ta olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Vakıf Başkanı Düz, "Ankara ve Yozgat arasındaki kardeşlik, sosyal, kültürel ve ekonomik işbirliğini geliştirip pekiştirmek için belirli zaman dilimlerinde memleketimize gelerek bir dizi ziyaret programı gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’i ziyaret etmek istedik. Bozok Üniversitesi’ni yakından takip ediyoruz. Prof. Dr. Salih Karacabey yönetimindeki Bozok Üniversitesi’nin bulunduğu yerden daha iyi noktalara geleceğine eminiz. Üniversitemizin gelişip büyümesi, Yozgat’ın sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda gelişmesine vesile olacaktır." dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey ise, "Üniversitemizin gelişimi gurbette yaşayan Yozgatlıları mutlu ediyor. Hemşerilerimiz üniversitemizi yakından takip ediyorlar. Tek amacımız ve gayemiz Bozok Üniversitesini, Türkiye’de sayılı ve saygın üniversiteler arasında yer almasını sağlamaktır. Bunu tüm hemşerilerimizin katkı ve destekleri ile sağlayacağız. Bizde bu bilinçle hareket ediyor ve var gücümüzle çalışıyoruz." diye konuştu.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 5 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki