Yozgat'ın İmarına Avrupa Modeli

Arslan, 'Çapanoğlu mahallesinde ki bölgede avrupa standartlarında yollar kavşaklar ve konutlar olacak, her şeyin bir plan ve standarta bağlı bulunacak, konutların ve diğer tüm yapıların şekli ve projesinin bu standarta uygun yapılacak'
Yayınlanma tarihi: 04 Ekim 2017, Çarşamba günü, saat: 21:42

Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, bugün bir basın toplantısı yaparak, Yozgat’ın yeni imar planının bir kısmını basına açıkladı. 

Başkan Arslan, yeni imara açılacak olan Çapanoğlu mahallesinde ki bölgede, avrupa standartlarında yollar kavşaklar ve konutların yer alacağını, her şeyin bir plan ve standartlara bağlı bulunacağını, konutların ve diğer tüm yapıların şekli ve projesinin bu standarta uygun yapılacağını söyledi.
  
Geçmişte yapılan çarpık yapılaşmanın aksine bu bölgede ve bundan sonraki imara açılacak bölgelerde aynı standart ve düzen ile Yozgat‘ın yeni bir çehreye kavuşacağını belirten Başkan Arslan, toplantının son bölümünde ise Yozgat Belediyesinin yapılan anketlerde %83 ile yüksek bir memnuniyet oranı olduğunu Yozgat halının da yapılan hizmetlerden ne kadar memnun olduğunun bu sonuçlara yansıdığını belirtti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki