Yozgat’a 7 milyon aktarıldı

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat’ın ihtiyaç duyulan hizmetlerinde kullanılmak üzere Maliye Bakanlığı tarafından, Yozgat İl Özel İdare Müdürlüğüne 7 milyon lira para aktarıldığını söyledi.
Yayınlanma tarihi: 12 Ekim 2015, Pazartesi günü, saat: 08:19

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, AK Parti iktidarının Yozgat’a hizmetlerinin kesintisiz olarak sürdürdüğünü belirterek, “AK Parti iktidarıyla hazırlanan köylerin altyapısının iyileştirilmesi projesi KÖYDES ile şehirde ne varsa köylerdeki vatandaşlarımıza da o hizmetler sunulmaktadır. KÖYDES ile bütün köylerimiz asfalt yola kavuşmuştur. İçme suyu olmayan köyümüz kalmamıştır. Kanalizasyon şebekesi çalışmaları büyük bir oranda tamamlanmıştır. Şimdi ise köylerimizin üst yapısı yapılmaktadır, köy içi yolları yapılarak ve köylerimiz çamurdan kurtulmaktadır” diye konuştu.

Son olarak Maliye Bakanlığı tarafından köyler başta olmak üzere Yozgat’ın ihtiyaç duyulan hizmetlerinde kullanılmak üzere İl Özel İdaresine 7 milyon lira para aktarıldığını ifade eden Milletvekili Başer, “Aktarılan bu 7 milyon lirayı özel idare müdürlüğümüz tarafından Yozgat'ın hizmetlerinde kullanacak” diye konuştu.

Etiketler: yusuf başer   ak parti   yozgat   milletvekili  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 8 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki