Yozgat’ta Yaşar İnşaat Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Grand Ser Hotel 5 yıldız için ilk adımını attı. 

Yaşar İnşaat Şirketler Grubu Başkanı Yaşar Güder, Yozgat’ın ilk ve tek dört yıldızlı oteli Grand Ser Hotel yeni projesi ile 5 yıldız olmak için çalışmalara başladığını söyledi. 

Güder, “Yeni proje 2 kral dairesi 60 suıt oda 242 standart oda ile toplamda 304 oda 550 yatak, 2800 metre 1000 kişilik çok amaçlı salon 300 kişilik balo salonu,300 kişilik konferans salonu,250 kişilik anfi sinema salonu, sağlık kulübü (hamam, havuz, sauna, fitnes, buhar odası) yer alıyor” dedi. 

Yeni projenin 2018 Nisan ayında başlayacağını dile getiren Güder, kendilerine desteklerinden dolayı Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a, Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan’a ve Milletvekillerine teşekkür etti. 

Güder, “Grand ser Hotel Geleneksel misafirperverlik anlayışı ile hareket ederek konukların mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlayarak Anadolunun en eski yerleşim yerlerinden biri olan Yozgat en iyi şekilde temsil etmek ve tanıtmak en önemli hedefimiz. 

Grand Ser Hotel olarak otelcilik sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmak ve sektöründe her türlü ihtiyaca cevap verebilmek üzere değişen ve gelişen teknolojiyi yakından izliyoruz ve hizmet politikasını en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyoruz” diye konuştu.