Yozgat SG Şefleri İl Müdürünü Ziyaret Etti

Sosyal Güvenlik Şefleri Derneği Yozgat İl Temsilcisi Mehmet Çiftçi ve üyeleri, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nejat Deniz’i makamında ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 06 Mart 2016, Pazar günü, saat: 00:00

Sosyal Güvenlik Şefleri Derneği Yozgat İl Temsilcisi Mehmet Çiftçi ve üyeleri, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nejat Deniz’i makamında ziyaret etti.

Görüşmede İl Temsilcisi Mehmet Çiftçi, Sosyal Güvenlik Şefleri Derneğinin kuruluş amacı, şeflerin yaşamış olduğu sıkıntılar, şeflerin özlük ve mali kayıplarının giderilmesi gibi konulardan bahsederek İl Müdürü Nejat Deniz’den destek istedi.

İl Müdürü Deniz ise kurumun iş yükünü sırtlayan, memurla amir arasında köprü görevini yürüten, mevzuat bilgisi ve niteliğiyle oldukça ağır görev ve sorumluluğu bulunan şeflerin kayıplarının telafisi anlamında farkındalık yaratmak için elinden geleni yapacağını söyledi.

Görüşme sonunda İl Temsilcisi Mehmet Çiftçi, Sosyal Güvenlik Şefler Derneği Yönetim Kurulu tarafından hazırlanmış olan Sosyal Güvenlik Kurumunda Görev Yapan Şeflerin Sorunları Ve Çözüm Önerileri Konulu Çalışma Raporunu  takdim ederek İl Müdürü Nejat Deniz’e teşekkür etti.

Etiketler: nejat deniz   sgk   yozgat  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 1 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki