Yozgat Kamu Yozgat Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Kamu-Özel işbirliği ile yapılan Yozgat Şehir Hastanesinin kurumsal telefon numarası belli oldu. 

Türk Telekom ve Yozgat Kamu Hastaneleri Birliği ile imzalanan sözleşme sonrasında; ülkemizin her yerinden, vatandaşlarımızın, kod çevirmeden, bekletme olmadan,  direk arayabilecekleri Yozgat Şehir Hastanesi telefon numarası 444 20 66 olarak belirlendi. 

Yozgat Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. İsmail Kurca yaptığı açıklamada ise şunları söyledi; “Kurumsal kimlik kurumun imzasıdır. Yozgat Şehir Hastanemizde yaptığımız tüm çalışmalarımızı kurumsal kimlik çalışmaları üzerinde yoğunlaştırıyoruz. Kurumuza özgü çalışmalar yapmaktayız. İnsanlar Yozgat Şehir Hastanesi dediğinde; sadece bize özgü özelliklerle, akıllarında kalmayı hedefliyoruz. Kurumsal kimlik çalışmalarımızdan bir tanesi de Türk Telekom ile imzaladığımız sözleşme sonrası, ülkemizin her yerinden, şehir kodu çevirmeden, direk arayabilecekleri, hastalarımızın aradığında beklemeden ulaşabilecekleri Yozgat Şehir Hastanesine özgü telefon numaramız oldu. 444 20 66 numaralı telefonla, alt yapı desteği ile kesintisiz, hızlı, bekletmeden hizmet vereceğiz” dedi.