Yozgat Park, Yozgatspor Dedi

Yozgat Belediyesi bünyesinde çalışan Yozgat Park işçilerinin yeni görünümleri büyük beğeni topladı. İşçilerin kıyafetleri Yozgatspor'un renkleri olan kırmızı-siyahtan oluşturuldu.
Yayınlanma tarihi: 27 Ağustos 2015, Perşembe günü, saat: 10:45

Yozgatspor'un Yozgat'ın takımı olduğunu her fırsatta gösteren Yozgat, bir kez daha takımına bağlılığını Yozgat Park'ta görev yapan otopark personellerinin yeni kıyafetleri ile gözler önüne serdi.

Yeni iş kıyafetleri ile hatıra fotoğrafı çektiren otopark personelleri kendi memleketlerinin takımı olan Yozgatspor'un renklerini taşımanın gururunu yaşayacaklarını dile getirdiler.

Yozgat Park Personeli, "Yozgatspor, biz Yozgat Halkının takımıdır ve bizde takımımıza sahip çıkmak adına her türlü fedakarlığı yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz, yeni kıyafetlerimiz de Yozgatspor'umuzun renkeleri olan kırmızı-siyah renkleri taşıyarak tanıtımını yapacağımızdan dolayı son derece heyecanlı ve mutluyuz. Yozgatspor'umuzun kendi sahasında oynayacağı maçlara giderek tribünlerdeki yerlerimizi alarak takımımıza tam destek vereceğiz ve sezon sonunda Yozgatspor'umuzun şampiyonluğa ulaşacağına yürekten inanıyoruz."dediler.

Yozgatspor Asbaşkanı Ahmet Akgün ise, Yozgat Park personelinin yeni kıyafetlerinin Yozgatspor'un renkelerinden oluşmasının Yozgat halkı ile Yozgatspor'un kenetlenmesinin bir simgesi olarak değerlendirdi.

Akgün, "Yozgatspor olarak, Yozgat şehri olarak bu sezon şampiyonluğa kenetlenmiş bir aile gibiyiz artık bundan sonra önce Ziraat Türkiye Kupası ile başlayacağımız yeni sezonda el birliği ile Yozgatspor'u şampiyonluğa taşıyacağımıza inanıyoruz ve bizlere her fırsatta destek olan tüm Yozgat halkına teşşekkür ederiz." dedi.

Etiketler: yozgatspor   ahmet akgün  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki