Yozgat, Okçuluk Şampiyonasında Temsil Edildi

Samsun TÜYAP Fuarı'nda yapılan 'Türkiye Okçuluk Federasyonu Türkiye Şampiyonasına', Cumhuriyet tarihinde bir ilk olarak Yozgat´tan 2 sporcu katıldı.
Yayınlanma tarihi: 09 Aralık 2015, Çarşamba günü, saat: 10:39

3-6 Aralık 2015 tarihleri arasında Samsun TÜYAP Fuarı´nda düzenlenen 'Türkiye Okçuluk Federasyonu Türkiye Şampiyonasına', tarihinde bir ilk olarak Yozgat´tan 2 sporcu ile katıldı.

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğü katkılarıyla bu yıl Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan 'Okçuluk Kursu'nda başarılı olan Muttalip Altın ve Hasan Özdemir Samsun´da düzenlenen Türkiye Şampiyonasında Yozgat´ı temsil etti. 

Yozgat'ı temsilen yarışmaya katılan okçular, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Halil Gürel ve antrenör Turgay Erkekli öncülüğünde şampiyonaya katılarak yaklaşık 800 sporcu içerisinde ilk 74’e girerek önemli bir başarıya imza attılar.

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş’a ziyarette bulunan okçular, bundan sonraki şampiyonalarda aynı desteği ve ilgiyi görmek istediklerini dile getirdiler.

İl Milli Eğitim müdür Saim Kuş’ta bu taleplerin en iyi şekilde değerlendirileceğini ve spora olan desteğin günden güne artarak devam edip Yozgat’ın sosyal faaliyetlerde özlenen ve beklenen seviyeye geleceğine inandığını dile getirdi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki