Yozgat KÜSİ (Kamu - Üniversite - Sanayi -İşbirliği) koordinasyon toplantısı, Bozok Üniversitesi'nde yapıldı. 

Erdoğan Akdağ Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen KÜSİ Koordinasyon Toplantısı’na Yozgat Vali Yardımcısı Vekili Murat Kaplay, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar, KÜSİ İl Temsilcisi Doç. Dr. Orhan Hazer, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Fuat Fidan, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdür Vekili Mualla Taşkesen, Bilim Sanayi ve Teknoloji Yozgat Şube Müdürü Seyfettin Çetiner, Ticaret İl Müdürü İbrahim Akdaş, KOSGEB Müdürü Mustafa Işık, OR-AN Kalkınma Ajansı Yasin Zicin, Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Mustafa Çağrı Kılıç, Sorgun TSO Başkanı Üzeyir Arslan,  Yerköy Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ahmet Barış, Bozok Teknopark Teknoloji Transfer Uzmanı Abdülhakim Erarslan, Yozgat Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği temsilcisi Tülin Turan Çiftçi ve TÜMSİAD Başkan Yardımcısı Mehmet İhsan Varol katıldı.

Toplantıda Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdür Vekili Mualla Taşkesen’in ilin durumunu özetleyen açılış konuşmalarından sonra KÜSİ İl Temsilcisi Doç. Dr. Orhan Hazer dönem içerisinde yaptıkları faaliyetler hakkında bilgi verdi.  

Yozgat ilinin kalkınması için yapılabilecekler üzerinde fikir ve önerilerin tartışıldığı toplantıda verilen kararlar ile izlenilecek yol haritası çizildi. Toplantı sonrası Bozok Teknopark ziyaret edilerek yapılan Ar-Ge çalışmaları yerinde görüldü.