Yozgat Kaymakamlarıyla Ufuk Turu

Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, 13 İlçe Kaymakamı ile birlikte Valilik öncülüğünde yürütülen projeleri yerinde inceledi.
Yayınlanma tarihi: 23 Mayıs 2015, Cumartesi günü, saat: 09:02

Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı inceleme öncesi kaymakamlarla aylık Köylere Hizmet Götürme Birliği program ve tahsisat değerlendirmelerinin yapıldığı toplantıda, köylere yatırım yaparken tereddüt etmemeleri, en iyi paranın hizmete ve yatırıma bağlanmış para olduğunu, gerek yatırım programına alınan ve gerekse birlik yardımı şekline verilen ödeneklerin muhtarlarımızın, köylümüzün isteklerine uygun şekilde harcanmasını istedi.
 
Vali Yazıcı ve kaymakamlar sırasıyla Spor Vadisi, Yozgat Eğitim ve Araştırma Hastanesi inşaatı, İmam Hatip Külliyesi inşaatı, Kadın Termal Aquapark ve Spor Merkezi inşaatı, Celal Atik Ortaokulu inşaatı ve Restorasyonu yapılan Yozgat Lisesi, Adalet Eğitim Merkezi inşaatı, Polis Meslek Yüksekokulu Ek Bina inşaatı, Çamlık Milli Park düzenleme çalışmaları ve Kültür Müdürlüğü Bina Büyük Onarım Çalışmalarında incelemelerde bulundu. 
 
Vali Abdulkadir Yazıcı Kaymakamlara, Yozgat'ın özellikle sosyal ve kültürel faaliyetlerine büyük katkısı olacak olan Spor Vadisi ve Kadın Termal Aquapark ve Spor Merkez projelerini çok iyi incelemelerini istedi. Bu projeleri kendilerine örnek alarak ilçelerinde de benzer çalışmalar yapmaları tavsiyesinde bulundu.
 
Çalışmaları hızlı bir şekilde devam etmekte olan bu projeler tamamlandığında Yozgat'ın çehresinin değişeceğini vurgulayan Yazıcı “Yapımı devam eden bu yeni fiziki ortamlar sayesinde insanlarımızın burada kalmaları için yeni güzellikler ortaya koymuş olacağız. Amacımız daha yaşanılabilir, refah, müreffeh bir Yozgat için gece gündüz hiç durmadan çalışmaya devam etmektir” dedi.

Etiketler: abdulkadir yazıcı  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 7 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki