Yozgat İçin Birlikte Çalışmalıyız

Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Özışık ve Yozgat MHP İl Başkanı Ethem Sedef, Yozgat'ın kalkınması için hep birlikte çalışmaları gerektiğini dile getirdiler.
Yayınlanma tarihi: 05 Mart 2015, Perşembe günü, saat: 11:10

Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Özışık, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Sinan Çelik ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte MHP İl Başkanı Ethem Sedef'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

MHP İl Başkanı Ethem Sedef, işsizliğin büyük bir problem olduğunu dile getirerek şunları söyledi:  "Vatandaşlarımız ve esnafımızı ziyaret ederek onların sıkıntılarını ve sorunlarını dinliyoruz. İlçe, belde ve köy ziyaretlerimizde halkımızın artık MHP’yi iktidarda görmek istediklerini ifade etmesi bizleri sevindiriyor. Çünkü 13 yıllık AK Parti döneminde maalesef Yozgatımız istediği, beklediği yatırımı alamadı. İşsizlik, ekonomik sıkıntılar başta esnafımız olmak üzere, işçi, memur, emekli, asgari ücretli ve çiftçimizi canından bezdirdi. Buna rağmen AK Parti'nin toz pembe bir tablo çizmesi vatandaşlarımızın daha da tepkisine neden oluyor.” dedi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki