KizilHackerLAR grubu Redhack tarafından Yozgat belediyesine ait web sitesi, instagram ve twitter hesabı hacklendi.

Yozgat Belediyesine ait resmi twitter sayfasını ele geçiren Radhack, attıkları twitler ile belediyeye ait hesapları hackladiklerini duyurdular. 

Çanakkale'den başladık, Şimdi Yozgat'tayız. #RedHack ülke turnesi devam ediyor. Merak etmeyin hepinize uğrayacağız. Hacklenmek sırayla ;)

Kızıl hacker grubu Redhack, Yozgat Belediyesi'nin resmi internet sitesini hacklerken, Belediyeye ait web sitesi üzerinden "Sizi Uyarıyoruz" isimli bir mesaj paylaştılar. 

Kızıl hacker grubunun paylaştığı mesaj ise şu şekilde 

Sizi uyarıyoruz!
Bu Halkı DARBECİLER bahanesi ile TERÖRİZE ederek korkutmayı bırakın!

Tüm dünya sizlerin nasıl FETÖ'CU PENSİLVANYA ÇETESİNİ büyütüp beslediğinizi biliyor! Bizler FETOCU çeteye karşı savaşırken, bizleri interpol'daki abilerinize şikayet ettiniz!
 
Tüm dünyada bizleri aradınız! Masum insanları REDHACK bahanesiyle tutukladınız! Sırf niye? "Dokunulmayana dokunduk" diye.. FETO'YA VURDUK DİYE! Hatta bizlere mesajlar gönderdiniz "dokunulmaması gerekene dokundunuz" dediniz! Ölümle tehdit ettiniz! Şimdi siz FETO'nun beslemeleri bize FETO güzellemesi yapamazsınız! FETO dediğiniz SİZSİNİZ çünkü büyüten sizsiniz!

Asıl bir suçlu arıyorsanız AYNAYA bakmanız yeterli!
 
"Allah Affetsin" diyerek bu halka bela ettiğiniz bu müsibetlerin sorumluluğundan kaçamazsınız!
Devrimci, demokrat, yurtsever, aydın insanları tutuklayarak, Akademisyenlere işkence yaparak bu suçları kapatamazsınız! Bugün yaptığınız bu işkenceler, bu haksızlıklar bir gün sizleri de bulacak! Nasıl ki Cemaat adlı çeteyi yaptığı kötülükler buldu, sizi de bulacak! Merak etmeyin! Bir an önce suçsuz masum insanları bırakın!
Yoksa FETOcularla nasıl savaştıysak sizinle de SONUNA kadar bir savaş yapacağız!
Bunun için SÖZ veriyoruz!" ifadelerine yer verildi.