Ak Parti Yozgat İl Gençlik Kollarında, Muhammed Ali Gün'ün istifası ile boşalan koltuğa Ak Parti Genel Merkezi tarafından Eczacı Emin Erbek Atandı.

Eczacı Emin Erbek, Ak Parti Genel Merkezi, Bakan Bozdağ, İl başkanı, milletvekilleri ve belediye başkanının görüşleri doğrultusunda Yozgat gençlik kolları il başkanlığı görevinin şahsına tevdi edildiğini belirterek, "Bu göreve şahsımı layık gören tüm büyüklerime teşekkür ediyorum." dedi. 

Yozgat gibi nüfusun neredeyse yüzde 25'ini gençlerin oluşturduğu kentte, böyle bir görevin ne denli büyük bir sorumluluk yüklediğinin farkında olduğunu vurgulayan Eczacı Emin Erbek, "İnşallah genç kardeşlerimizle birlikte enerjimizi Yozgat'ımızın daha iyi yerlere gelebilmesi için tüketeceğiz.

Kurucu genel başkanımız ve seçilmiş ilk cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın koymuş olduğu hedefler doğrultusunda başta sayın il başkanımız Harun Lekesiz olmak üzere tüm teşkilat mensubu büyüklerimizle birlik ve beraberlik içeresinde davamızı yeni nesillere taşımanın gayreti içinde olacağız.

Rabbim ayağımızı hak ve hakikat noktasında sabit kılsın. Rızası dahilinde işleri hiç kimseyi kırmadan, üzmeden yapabilmeyi nasip etsin." şeklinde konuştu.