Yönetim teknik ekiple buluştu

Yozgatspor yönetimi ile teknik ekip Ankara'da bir araya geldi.
Yayınlanma tarihi: 12 Temmuz 2015, Pazar günü, saat: 21:23

Yozgatspor yönetimi ile teknik ekip Ankara'da bir araya geldi. Akşam saatlerinde AnkaraDemirspor tesislerinde bir araya gelen ekip birlikte iftar yaptıktan sonra geç saatlere kadar transfer dosyasını masaya yatırdı. Yapılan transferler tek tek değerlendirildikten sonra eksik mevkilere kimlerin düşünüleceği üzerinde ortak karar kılındı. 

Teknik Direktörümüz Tahir Çopur'un verdiği rapor doğrultusunda ismi gizli tutulan ve titizlikle üzerinde tutulan yeni dış transferlerle ön görüşmeler yapıldı. Görüşmelerin olumlu geçtiği belirtilirken bu oyuncular ilerleyen günlerde Yozgat'a davet edildi.

Yapılan istişareler sonunda önceliğin forvet, sağ-sol kanat ve stoper mevkilerine verilmesi kararlaştırıldı. Dış transferlerde bu mevkilere alınabilecek natif isimler seçildi ve gerekli girişimlere başlandı.

Ayrıca Yozgatsporumuzun bu sezon giyeceği yeni forma modeli ve renkleri belirlendikten sonra Lotto markası ile gerekli anlaşma sağlandı. Yozgatsporumuz bu sezon üç farklı forma ile sahaya çıkacak. Klasik siyah-kırmızı kalın çubuklu, beyaz zemin üzerine siyah-kırmızı enine şerit ve kırmızı zemin üzerine siyah-beyaz enine şerit olan formalar logo ve numara basımından sonra kulübe teslim edilecek.

Son olarak bu ayın 20'si itibari ile kulübe katılan oyuncularla birlikte Yozgatspor tesislerinde toplanma ve ilk antrenmanlara başlama konusunda mutabık kalındıktan sonra teknik heyet ve yönetim hatıra fotoğrafı çektirerek ayrıldı.

Etiketler: yozgatspor   1959 fk  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki