Yol Yapım Çalışmaları Devam Ediyor

Sarıkaya Belediyesi tarafından başlatılan yol yapım çalışmaları ilçenin çeşitli noktalarında genişletilerek devam ediyor.
Yayınlanma tarihi: 24 Ağustos 2015, Pazartesi günü, saat: 12:31

Sarıkaya Belediyesi tarafından başlatılan  yol yapım çalışmaları ara vermeden devam ediyor. Belediyeye bağlı ekipler tarafından Kaplıca Mahallesinde Hacılar Caddesi, Sarıtaş Sokak ve 469 nolu sokakta yol yapım çalışmaları yapılmıştı. Cumhuriyet Mahallesinde Mevlana Caddesi ve Sarıtaş Sokakta yol yapım çalışmaları yapılmış ve tamamlanmıştı. Geçtiğimiz haftalar içinde ise Battalgazi Mahallesinde Adliye lojmanları önünden geçen 79 nolu sokağın bozuk olan yolu sökülerek çalışmalara başlanmıştı. Sarıkaya belediyesi ekipleri bu güzergah üzerinde yaptıkları çalışmaları tamamlayarak yolu trafiğe tekrardan açtı..

Sarıkaya Belediyesi tarafından yapılan yol çalışmalarına ilişkin açıklamada şunları kaydettiler "Sarıkaya Belediyesi ekipleri tarafından bu hafta ise Battalgazi ve Yenidoğan mahallelerini uzunlamasına ikiye bölen Hükümet Konağı yanından başlayarak Toprakpınar istikametine kadar çıkan Ahmet Yesevi Caddesinde yol yapım çalışmalarına başlandı. Cadde üzerinde ki mevcut eski parke taşların söküm çalışmaları başladı ve en kısa sürede tamamlanarak tekrar trafiğe açılması için çalışmalara ara verilmeden devam edilmesi planlanıyor. Yine bu güzergâh üzerinde ikamet eden vatandaşların eksik veya arızalı olan su, kanalizasyon vb. gibi yaptırmayı düşündükleri tadilatlarını yeni kilit parke taşlar dizilmeye başlamadan önce yaptırmaları yolun daha sonra tekrar bozulmaması adına bu günlerde yaptırmalarını önemle rica ederiz.

Bir diğer yol yapım çalışması ise Kazım Karabekir mahallesinde kooperatif evlerinin bulunduğu bölgede yer alan 1228 ve 1229 nolu sokaklarda yol yapım çalışmalarına başlandı. Yine bu bölgede başlatılan çalışmalarda en kısa sürede tamamlanarak yine vatandaşlarımızın kullanıma açılacaktır."

Etiketler: sarıkaya   belediye   yol   çalışma  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki