Yol yapım çalışmaları başladı

Sarıkaya Belediyesi hava sıcaklıklarının mevsim normallerine dönmesiyle birlikte ilçe içerisinde ki çeşitli noktalarda yol yapım çalışmalarına başladı.
Yayınlanma tarihi: 26 Mayıs 2015, Salı günü, saat: 12:32

Sarıkaya Belediyesi, yol yapım çalışmalarında öncelikle ilçenin önemli noktalarında ana arter görevi gören bozuk yolların yapımı gerçekleştirilecek. Çalışmalara ilk olarak şehir merkezinden hastane istikametine çıkan ve melez yolu olarak ta bilinen yolun bozuk olan yaklaşık 4000 metrekarelik kısmı sökülerek yeni baştan yapılacak. Bu yolun yapımı özellikle hasta nakli sırasında ambulansların sürekli kullandığı yol olması sebebiyle öncelik verildi. 

Yol yapım çalışmalarına büyük önem veren Başkanı Açıkel’ de çalışmaları takip ederek büyük bir titizlikle inceledi ve kısa süre içerisinde bu yolun bitirilerek yapılması planlanan diğer yolların yapımına başlanacağını söyledi.

Çevrede ki vatandaşlar da yolun çok bozuk olduğunu ve zaman zaman bu yüzden sıkıntılar yaşandığını ifade ederek, yolun yapılmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Etiketler: sarıkaya  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 6 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki