Sarıkaya Belediyesi ilçede ki yol çalışmalarında hedefe adım adım yaklaşıyor.

Sarıkaya, Şekerpınar, Fatih, Kaplıca, Yenidoğan ve Battalgazi mahallelerinde gerçekleştirilen yol çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor. Son olarak Battalgazi mahallesinde özlem yapı kooperatifi karşısında yapılan çalışmalar hala kapsamlı bir şekilde genişletilerek devam ediyor.

Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel yol çalışmaları ile ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada şunları belirtti: "Sarıkaya' da sırayla planladığımız noktalarda yol yapım çalışmalarına devam ediyoruz. Görevli personellerimiz de yapmış oldukları çalışmalar sırasında burada yaşayan vatandaşlarımızın çalışmalardan dolayı herhangi bir sıkıntı yaşamaması için uğraş veriyor bir an önce tamamlanması adına gerekeni yapıyorlar. Çözüm üreten bir belediyecilik anlayışı içerisinde büyük, küçük demeden çalışmalarımızı gerçekleştirirken, ilçemiz adına yeni projelerimizi de sırasıyla hayata geçiriyoruz." dedi.

Mahalle sakinleri yapılan çalışmalardan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Açıkel' e teşekkürlerini sundular.