AK Parti Yozgat Milletvekili adayı Sibel Yıldırım, seçim çalışmalarını yoğun bir programla devam ediyor.

Sibel Yıldırım, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. AK Parti’de en yoğun çalışan adayların başında gelen Yıldırım, günlük iki saat dinlenme ile çalışmalarını sürdürüyor.

Yıldırım, vatandaşlara AK Parti iktidarında Yozgat’a kazandırılan yatırım ve hizmetleri anlatıyor. Esnafa yönelik ekonomik desteklerle ilgili bilgiler de aktaran Yıldırım, esnafın sorun ve taleplerini dinliyor. Yıldırım, mahalle sakinleriyle de görüşerek vatandaşlarla samimi diyaloglar kuruyor.

Milletvekili Adayı Yıldırım, 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak, “24 Haziran yeniden doğuş olacak. Türkiye’nin, milletler sahnesinde yeniden şahlanışı, yeniden yükselişi olacak” ifadelerini kullandı.

Yıldırım, ev ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, “Önümüzde çok önemli bir seçim var. 24 Haziran’da oyumuza ve ülkemizin geleceğine sahip çıkmalıyız. İnşallah en güçlü bir şekilde 24 Haziran’da sandıktan zaferle ayrılacağız” dedi.

Yıldırım, seçim çalışmalarında yakın ilgi ile karşılanırken, kadınlardan da yoğun destek görüyor. Renkli diyalogların yaşandığı ziyaretlerde Yıldırım, kadınların beklentileri üzerinde duruyor.

Sibel Yıldırım, seçim çalışmalarına iftar sonrasında da devam ediyor. Teravih çıkışlarında kadınlara şerbet ikram eden Yıldırım, esnaf ziyaretlerini de sürdürüyor.