Yıl Sonu Sergisi Büyük İlgi Gördü

Boğazlıyan'da İMKB Şükran Ana ilkokulu 3/A sınıfı öğrencileri tarafından hazırlanan yıl sonu sınıf etkinlikleri sergisi açıldı.
Yayınlanma tarihi: 26 Mayıs 2016, Perşembe günü, saat: 09:43

Boğazlıyan İlçesi, İMKB Şükran Ana ilkokulu 3/A sınıfı öğrencileri tarafından hazırlanan, yıl sonu sınıf etkinlikleri sergisi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ ve Şube Müdürü Mustafa Şeker'in katılımıyla açıldı.

Öğrenciler tarafından hazırlanan sergiye veliler, öğretmenler ve okul müdürleri yoğun ilgi gösterdi. Sergide 3/A sınıfı öğrencileri ders içi kazanımlara uygun olarak hazırladıkları etkinlikleri ziyaretçilere anlatarak, sergi tek tek gezilerek etkinlikler tanıtıldı.

Sınıf öğretmeni Elif Piran Sergiye katılan tüm davetlilere teşekkürlerini sunarak şöyle söyledi; "Öğrencilerin sanat etkinlikleri, görsel sanatlar, resim gibi derslerde yapmış olduğu eserler çocuklarımızın gelişimlerini destek olmakla beraber, düşünsel anlamda sorgulayan daha yapıcı fikirler ortaya cıkarır. Öğrencilerimiz burada hayallerini ve düşüncelerini yansıtan bir çok etkinlik yaptılar" şeklinde konuştu.

Etiketler: boğazlıyan   sergi  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 5 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki