Yerköy'ün gözü yükseklerde

Yozgat Birinci Amatör Küme Futbol Ligi'nde mücadele edecek olan Yerköy İdman Yurdu takımı, hedefini şampiyonluk olarak belirledi.
Yayınlanma tarihi: 03 Eylül 2015, Perşembe günü, saat: 12:45

Yerköy İdman Yurdu Spor Kulüp Başkanı Ayhan Çelik, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirterek, "Mevcut kadromuzu koruduk, takviyeler yaparak güçlü bir ekip oluşturduk. hedefimiz öncelikler lig şampiyonluğunu yakalamaktır." diye konuştu.

Çelik, bu sezon takımı Faik Karabulut'a emanet ettiklerini ifade ederek, Yerköyspor'dan Alper Gül, İzzet Okan, Mesut Güneş, Balıkesir Gönenspor'dan Fatih Yılmaz, Yerköy Bağlarbaşı Köselispor'dan Hüsamettin Koçak, Faruk Seyhan, Kırşehir Akpınarspor'dan Vehbi Doğan'ı transfer ettiklerini anlattı.

Çelik, Yerköy'de çok kabiliyetli futbolcuların olduğunu ve bunların önce takıma, daha sonra da Türk Futboluna kazandırmak arzusunda olduklarını ifade ederek, "Yerköy gençlerini kahve köşelerinden spora teşvik ederek, spora kazandırmak asıl hedefimizdir. Bu konuda ilçemiz yöneticilerinden, sivil kuruluşların temsilcilerinden, iş adamlarımızdan destek bekliyoruz." dedi.

Etiketler: yerköy   idman   yurdu   spor   ayhan çelik  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki