Yerköylü Üreticilere iftar yemeği

Yerköy’de yeni şubesini açan DenizBank, Yerköy’de iftar yemeği düzenleyerek, tarım sektörünün bölgede faaliyet gösteren önde gelen isimleri ile buluştu.
Yayınlanma tarihi: 12 Temmuz 2015, Pazar günü, saat: 21:28

Yerköy’de açtığı yeni şubesiyle hizmet vermeye başlayan DenizBank Mahalle ve köy Muhtarları ve bölgedeki tarım sektörünün temsilcileri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Yerköy Öğretmenevinde düzenlenen tanışma iftarına, DenizBank Orta Anadolu Bölge Müdürü Süleyman Şanlı, Orta Anadolu Bölge Satış Müdürü Özgür İnan Öztürk, Yerköy Şube Müdürü Şükrü Nazlıer, Orta Anadolu Bölge Tarım Bölge Sorumlusu Okan Fırat, Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, İlçe Ziraat Odası Başkanı Bahri Yılmaz, Mahalle ve köy muhtarının yanı sıra iş adamlarının katılımıyla gerçekleşti. 

İftar yemeği organizasyonunda tarım sektörüne yönelik değerlendirmelerde bulunan DenizBank Orta Anadolu Bölge Müdürü Süleyman Şanlı, sektörün gelişmesi yönünde sürdürdükleri yoğun faaliyetler ve sundukları yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında birinci sırada olduklarına dikkat çekti. Her zaman üreticilerin yanında olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini belirten Süleyman Şanlı, “DenizBank, tarım sektörüne, faaliyet gösterdiği topluma fayda sağlama misyonu doğrultusunda büyük önem atfediyor. Artık geleneksel hale gelen iftar yemeklerimizle sektörümüzün karar vericileriyle bir araya gelmekten mutluyuz, önümüzdeki yıllarda da bu geleneği devam ettireceğiz. Tarımsal üreticilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle faaliyetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Etiketler: yerköy   çiftçi   iftar   denizbank  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki