Yerköy'de Öğrencilerden Örnek Davranış

Reşat Akyön İlköğretim Okulu öğrencilerinden örnek davranış.
Yayınlanma tarihi: 10 Mart 2015, Salı günü, saat: 15:07

Yerköy Reşat Akyön İlköğretim Okulu öğrencileri “Toplu Hizmeti” projesi kapsamında okul bahçesindeki ve okul çevresindeki atık çöpleri toplayarak okullarını temiz bir çevreye kavuşturdu.

Yerköy’de eğitim-öğretime devam eden Yerköy Reşat Akyön İlköğretim Okulu öğrencileri “Toplum Hizmeti alanında yapılan Temiz çevre” projesi kapsamında okul bahçesindeki ve sokaktaki çöpleri topladı. Proje kapsamında yapılan çevre temizliği çalışmasında son derece mutluluk duyduklarını ifade eden öğrenciler, “İlçemizi ve çevremizi temiz tutmamız gerekiyor. Hepimiz aynı çevrede yaşıyoruz" diyerek kamuoyuna mesaj gönderdi. Çevredeki Vatandaşlarda çalışmaları takdir ederek örnek teşkil etmesi temennisinde bulundu.

Reşat Akyön İlköğretim Okul Müdürü Erdal Akdaş, Toplum Hizmeti Alanında yapılan Temiz çevre projesi kapsamında Yerköy’de bir ilk olarak okul bahçesi ve okul çevresinin ilk ve ortaokul öğrencileri tarafından temizlendiğini belirterek amaçlarının öğrencilere temiz okul ve temiz çevre bilincinin kazandırılması olduğunu söyledi.

Akdaş, Okulumuz öğrencileri tarafından yapılan çevre temizliği bundan sonraki zamanlarda da uygulanacaktır. dedi.
yerköy haber gazetesi

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki