Yerköy'de Esnafla Buluştular

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Genel Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Abdulkadir Akgül Yerköy'de Esnaf buluşması toplantısı düzenledi.
Yayınlanma tarihi: 04 Haziran 2015, Perşembe günü, saat: 07:01

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Genel Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Abdulkadir Akgül Yerköy'de Esnaf buluşması toplantısı düzenledi.

Kirlioğlu Aile Çay Bahçesi ve Düğün Salonunda düzenlenen Esnaf buluşması toplantısına Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Genel Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Abdulkadir Akgül, AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Av. İskender Minar, AK Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz, Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz, Sivil Toplum Kuruluş Başkanları, Muhtarlar, Esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Yemek programının ardından Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Genel Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Abdulkadir Akgül, AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Av. İskender Minar halk’a hitap etti.

Yerköylü neye sevinirse bende ona sevinir, neye üzülürse bende ona üzülürüm

Toplantıda açılış konuşmasını yapan İskender Minar; "Bu memleketi bölmeye parçalamaya çalışan, hizmet eden bir hükümeti yıkmaya çalışan koalisyon var. Düne kadar birbirine selam vermeyen birbirinin izine kurşun sıkanların Ak parti karşısında bir ve beraber olduğunu görüyoruz. Nedir bu Recep Tayyip Erdoğan kini diye sormak gerekiyor. Bu memleketi kalkındırdığı içinmi? Ülke ekonomisini dört kat daha büyüttüğü içinmi? Sağlık reformu yapıpta bu memleketin en zengini ile en fakirini sağlık hizmetinden yararlanması noktasında eşit hale getirdiği içinmi? Ülkenin her tarafını Üniversitelerle donattığı için mi? Güçlenen bir Türkiye olduğu içinmi? Daha bağımsız bir Türkiye olduğu için mi? Allah aşkına Recep Tayyip Erdoğan’a karşı birbirine düşman olan insanları bir araya getiren nedir. Hizmet veren bir insana bu kin fazla değimlidir? 

Ama millet bu kinin sebebini biliyor. Çünkü onlar her zaman bu milletin tepesine oturmak istediler. Bu ülkenin kaynaklarını kendilerine yönlendirmek istediler. Ama artık Milli iradeye sahip çıkan bir Ak parti var. Ak Partiye olan kinleri bu sebeptendir. Ak partinin bu emanete sımsıkı sarılması ve sahip çıkmasıdır. 

Bu evladınız Yerköy’ün evladıdır ve sizlerin içinde büyüdü, eğitimini burada aldı. Bir Yerköylü neye sevinirse bende ona sevinir, neye üzülürse bende ona üzülürüm. Değerli hemşerilerim 7 Haziran seçimleri Yerköyümüze, Yozgatımıza ve Türkiyemize hayırlı olsun. Allah Ülkemizin dirliğini, birlik ve beraberliğini bozmaya çalışanlara fırsat vermesin. Ben inanıyorum ki Milletimiz kurduğu partiye her zaman destek verdiği gibi 7 Haziranda da destek vererek Türkiye’nin ve Yerköy’ün önünü açacaktır." dedi.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Genel Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Abdulkadir Akgül, Kendisiyle birlikte esnaf odalarının, esnaf camiasının önemli bir şans yakaladığını dile getiren Akgül, “Çünkü 550 milletvekili adayı içerisinde bir tek esnaf temsilcisi olarak ben adayım. Allah izin verirde 7 Haziran’da milletvekili olarak seçilirsem meclise bir tek esnaf temsilcisi olarak ben gideceğim. Parlamentoda esnafı güçlü bir şekilde temsil edeceğiz” diye konuştu.

Haber: Orhan Ekinci

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki