Yerköy Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı

Kaymakam Nevzat Şengök başkanlığında öğretmen evi toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya köy muhtarları ve il genel meclisi üyeleri katıldı.
Yayınlanma tarihi: 15 Nisan 2015, Çarşamba günü, saat: 16:51

Yerköy Kaymakamı Nevzat Şengök, Köylere Hizmet Götürme Birliği encümen üyesi olarak bir yıldır görev yapan İl Genel Meclis üyelerine ve muhtarlara teşekkür etti. Kaymakam Şengök, "İlçemizde yapılan yatırım ve çalışmalar sırasında köy muhtarları ve il genel meclis üyeleriyle birlikte güzel bir ekip çalışması yaparak köylerimizin birçok ihtiyacını giderdik. Bugün yapılacak encümen seçiminde de göreve gelecek arkadaşlarla yine güzel çalışmalar yapacağız. Köylerimizde vatandaşların daha rahat yaşayabilmeleri için hizmetleri bütçe çerçevesinde tamamlayacağız. Şimdi yapılacak seçimde görev alan arkadaşlara görevlerinde başarılar dilerim" dedi

Toplantı sonrası köy muhtarları ve daire amirlerine öğlen yemeği ikram edildi. Yemeğe, İlçe Kaymakamı Nevzat Şengök’ün yanı sıra, Yerköy Cumhuriyet Başsavcısı Bünyamin Sarıtürk, Cumhuriyet Savcısı Semih Şimşir ve Enver Eroğlu, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Pakel, Özel İdare Müdürü Veysel Koçak, Yozgat İl Genel Meclis Üyeleri ve köy muhtarları katıldı.

2015 yılı seçim sonucunda, 49 oyla İ. Tayfun Demirel ve 48 oyla Osman Biçer Kazanırken, Muhtarlardan ise, 41 oyla Kayadibi Köyü Muhtarı Veli Turhan ve 38 oyla Delice Köyü Yusuf Nazlı kazandı.

Orhan Ekinci

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki