Yenifakılı'nın yatırım yılı

Yenifakılı ilçesi Belediye Başkanı Yalçın Karadavut, bu yıl ilçenin ihtiyacı olan yatırım ve hizmetlerin temellerinin atılacağı yıl olacağını söyledi.
Yayınlanma tarihi: 07 Nisan 2015, Salı günü, saat: 10:27

Yenifakılı ilçesi Belediye Başkanı Yalçın Karadavut, bu yıl ilçenin ihtiyacı olan yatırım ve hizmetlerin temellerinin atılacağı yıl olacağını söyledi.

Yenifakılı Belediye Başkanı Karadavut, göreve gelmesinin üzerinden bir yıl geçtiğini hatırlatarak, ilçe halkının da katılımı ile düzenlediği toplantıda, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verip, soruları yanıtladı. Karadavut, 30 Mart yerel seçimlerinde halkın teveccühleriyle göreve geldiklerini hatırlatarak, ''İlçemizi yönetme adına birlikte çalışma ortamı oluşturduk. Yenifakılı'mızda kesinlikle siyaset yapmayacağımızı, taraflık gütmeyeceğimizi paylaşmıştık. Ortak akıl ile yola çıktık. Birlikte Yenifakılı'mızı yönetme sözünün her zaman arkasında durduk. Bu gün görevimizin 1 yılını doldurduk ve ortak akıl ile bu yolda devam edeceğimizi tekrar belirtmek istiyorum. Bizler Yenifakılı'yı belirli bir yerden alıp ta üst noktaya taşıma inancıyla göreve geldik'' dedi. 

Her günün hesabını verebilecek disiplin ve şeffaflıkta olduklarının altını çizen Karadavut, 2015 yılının büyük projelerin temel atma törenlerinin yaşanacağı bir yıl olacağını kaydetti. Karadavut, ''İnsan ve şehir, bu iki kavramı doğru yolda doğru plan ve adımlarla buluşturarak, kendi medeniyetimizden güç alarak modern çizgiler taşıyan bir ilçeyi hayata geçireceğiz. İlçeyi daha planlı ve daha sağlıklı oluşturarak kültürel, sosyal ve ekonomik açıdan insanlarımıza daha müreffeh bir hayat sunuyoruz'' diye konuştu.

Geçmişe çamur atmak, yada enkaz edebiyatı yapmak için göreve gelmediklerine vurgu yapan Karadavut, her anı hizmet yolunda değerlendirmek istediklerini sözlerine ekledi. 
Seyfi Çelikkaya

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki