Yeniden Çopur Dönemi

Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek olan Yozgatspor 1959 FK Teknik Direktör Tahir Çopur yeniden anlaştı.
Yayınlanma tarihi: 22 Haziran 2015, Pazartesi günü, saat: 08:15

Yozgatspor’un ligden düşmesi ve yeni takımın kurulmasının ardından teknik adamın kim olacağına yönelik belirsizlik dün yapılan görüşmenin ardından sona erdi. Başarılı bir yarım sezonun ardından takımda kalmasına karar verilen teknik direktör Tahir Çopur’la yapılan görüşmenin ardından 1 yıllık anlaşma sağlandı.

Yeni sezon öncesinde takımı kimin çalıştıracağına yönelik belirsizlik beklendiği gibi çözümlendi. Anlaşma sağlanmasına kesin gözüyle bakılan teknik direktör Tahir Çopur dün yardımcıları ile birlikte Belediye Başkanı Kazım Arslan’ı makamında ziyaret etti. Oldukça samimi bir havada geçen ziyarette Yozgatspor camiasının beklentilerini ve hedeflerini anlatan Kulüp Başkanı Kazım Arslan, “Yozgatspor 1959 FK takımını çok zor şartlar altında ve büyük fedakarlıklar sergileyerek kurduk. Yeni sezondaki hedefimiz de kesinlikle şampiyonluk olacak. Bizi bu hedefimize ulaştıracağına inandığımız Teknik Direktör Tahir Çopur’la 1 yıllık anlaşmış bulunuyoruz. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yardımcısı Cemal Çıldır’la birlikte kendilerini yeniden 1 yıllığına Yozgatspor camiasına hizmet edecek sözleşmeye imza atan Tahir Çopur, beklentilerin farkında olduklarını söyledi. Geçen sezon çokiyi bir çizgi yakalamış olmalarına rağmen bir iki maçta alınan sonuçlar nedeniyle şampiyonluk hedefinden uzak kaldıklarına değinen Çopur, “Devre arasında takımı devralmamıza ve aradaki 10 puanlık farka rağmen yarışın hep içinde kaldık ama olmadı. Şimdi yeni bir heyecan ve yeni bir takımla yeni hedeflere gideceğiz. Başarılı olmak için elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Hedefimiz Yozgatspor’u yeniden layık olduğu yerlere taşımak” dedi.

Takımda kalacak ve gidecek isimleri genel olarak belirlediklerini, takıma transfer edilecek olan oyuncularla ilgili de listelerinin hazır olduğunu belirten Çopur, “Bu konuda acele etmeden, yönetimimizle karşılıklı anlayış çerçevesinde hareket ederek şampiyon olacak kadroyu kuracağız. Camiamız merak etmesin bu sezon mutlak suretle beklenilen sonuca ulaşacağız” dedi. 

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki