Yeni Tesisler Hızla Yükseliyor

Sporcu Fabrikası ve Gençlik Merkezi inşaatları tüm hızıyla devam ediyor.
Yayınlanma tarihi: 14 Haziran 2016, Salı günü, saat: 10:31

Gençlik ve Spor Bakanlığının yatırım programları arasında yer alan ve spor vadisi içerisinde bulanan Gençlik Merkezi ve Sporcu Fabrikası (Çok Amaçlı Salon) hızla yükselmeye devam ediyor.

Gençlerin her türlü ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde planlanan ve inşaatına devam edilen gençlik merkezi ve sporcu fabrikası, en kısa zamanda tamamlanarak gençlere hizmet vermeye başlayacak.

Yeni yapılan Gençlik Merkezlerinde birçok branşta açılacak ücretsiz kurslarda gençlere hizmet verilecek. Sadece sportif aktivitelerle değil, aynı zamanda sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlerle de gençlerin gelişimine katkı sağlamak amacıyla planlanan çalışmalar devam edecek.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Oğuzhan Güneşer, "Yetenekli birçok sporcuyu bünyesinde barındıran ve alt yapıdan yetiştirdiği başarılı sporcuları Türk sporuna kazandıran ve Güreşte Avrupa ve Dünya Şampiyonlarının yetiştiği ilimiz, tesisleşme alanında yapılan projelerin tamamlanmasıyla birlikte Türk sporunun başkenti olma yönünde hızla ilerliyor." dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki