Yeni Park ve İş Yerlerinin İnşaatı Başlıyor

Yozgat Belediyesi, Eskipazar ve Şeyhosman mahalleleri bölgesinde, Üniversite hastanesi arkasındaki yeni park ve iş yerleri inşaatına başlıyor.
Yayınlanma tarihi: 22 Şubat 2016, Pazartesi günü, saat: 12:06

Yozgat Belediyesi tarafından hazırlanan proje ile birlikte, Eskipazar ve Şeyhosman mahalleleri bölgesinde, Bozok Üniversitesi, Araştırma ve Uygulama hastanesi arkasında İŞGEM'in bulunduğu bölgede yeni park ve iş yerleri inşaatına başlıyor.

Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, "Geniş peyzaj alanları, iş yerleri, lokanta ve diğer sosyal tesisler, kış mevsimi için kapalı çocuk oyun alanlarından oluşan bu projenin ihalesi yapıldı ve inşallah Eylül ayına kadar inşaatı da tamamlanmış olacak." dedi.

Şehrin nimetlerinden bütün mahallelerimiz istifade etsin, refah bütün mahallelere yayılsın, her mahallemiz şehir görüntüsüne kavuşsun istiyoruz diyen Başkan Arslan, "Yaklaşık 6 milyon TL ye mal olacak ve mevcut Kentpark' tan daha büyük bir alanı kapsayan ve daha kullanışlı bu proje o bölgede çok önemli bir ihtiyaca cevap verecek." şeklinde konuştu.

Başkan Arslan projeyle ilgili olarak yaptığı açıklamanın devamında şunları kaydetti. "Bu gibi projeleri artırarak, şehrin bir bölgede sıkışmasının önüne geçmek, şehrin daha geniş bir alana yayılmasının ve batıya doğru açılmasını sağlamak amacındayız."

Etiketler: yozgat belediyesi   kazım arslan   park  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki