Yeni Fantastic Four, Büyük Hayal Kırıklığı Yarattı

Yeni Fantastic Four, Büyük Hayal Kırıklığı Yarattı 2005'teki ilk Fantastic Four filmi, 330 milyon dolar hasılat elde etmişti.
Yayınlanma tarihi: 19 Ağustos 2015, Çarşamba günü, saat: 11:17

Hollywood'ta "Remake" ve "Reboot" kavramları son yıllarda fazlasıyla kullanılır oldu. Konu bulmakta güçlük çektikleri bildirilen stüdyolar, daha evvel beyazperdeye sunulan ve belli kitlelerce sevilen markaları yeniden sinemaya uyarlayarak kâr elde etme amaçlarını sürdürüyor. Ne var ki bu planların sonuçları bazen iyi olmuyor.

Marvel'ın ünlü çizgi roman serilerinden olan Fantastic Four (Fantastik Dörtlü), geçtiğimiz günlerde yeni filmi (yeniden çevrim) ile sinemalarda boy göstermeye başladı. 11 gündür vizyonda olan bilim kurgu aksiyon türündeki film, şimdiye kadar dünya çapında 103 milyon dolar hasılat elde ederek hayal kırıklığı yarattı.

Ayrıca film, çeşitli sinema sitelerinde de birçok eleştiriye maruz kalmış durumda. IMDB'deki seyirci puanı da 10 üzerinden 3,9. Eleştirmenler, filmin oyuncu kadrosunun iyi olmadığını, filmin kopuk ilerlediğini ve sönük olduğunu dile getiriyor.

Peki siz bu filmi izlediniz mi? Eğer izlediyseniz yorumlarınızı bekliyoruz.Mahmut Saral - Teknokulis : http://www.teknokulis.com

 

 

Etiketler: Yeni   Fantastic   Four     Büyük   Hayal   Kırıklığı   Yarattı  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki