Yeni Çeltek’te Devir Teslim Yapıldı

Yeni Çeltek Kömür ve Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü sona eren Dr. Osman Coşkun, yaklaşık 5 yıldır başarıyla yürüttüğü görevini Ömer Bayrak’a devretti.
Yayınlanma tarihi: 13 Temmuz 2016, Çarşamba günü, saat: 09:05

Yeni Çeltek Kömür ve Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü görevine getirilen Ömer Bayrak ve görevini başarılı bir hizmet karnesi ile teslim eden Dr. Osman Coşkun, birlik ve beraberlik mesajı verdi. 

Yeni Genel Müdürü Ömer Bayrak, şirkete verdiği değerli hizmetlerden dolayı Dr. Osman Coşkun'a teşekkür ederek her fırsatta yardım isteyeceğini söyledi. Osman bey ise Ömer Bey'e yeni görevinde başarılar dileyerek şirketin başarısı için elinden gelen her türlü desteği vereceğini söyledi.

Yeni Çeltek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özdingiş, Osman Beye Şirketin en güzel dönemlerini geçirmesini sağladığı, büyümesinde katkı sunduğu için Tüm Yönetim Kurulu adına başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Coşkun, yeni görevinde bundan sonraki süreçte de verilecek tüm görevlerde milletine ve Yozgatlı hemşerilerine hizmet etmeye devam edeceğini kaydetti. Coşkun, devir töreninin ardından AK Parti Genel Merkezi AR-GE Başkan Yardımcılığı görevine başladı. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki