Yeni Çeltek'den Destek

Yozgat merkez, ilçeler, belde ve köylerinde müftülüğe bağlı cami ve Kuran kurslarına katkıda bulunan Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun, Sorgun Agah Efendi Cami inşaatına da destek sağladı.
Yayınlanma tarihi: 31 Ağustos 2015, Pazartesi günü, saat: 10:05

Yozgat merkez, ilçeler, belde ve köylerinde müftülüğe bağlı cami ve Kuran kurslarına katkıda bulunan Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun, Sorgun Agah Efendi Cami inşaatına da destek sağladı. 

Agah Efendi Cami'ni ziyaret ederek incelemelerde bulunan hem de Dernek Başkanı Seyfettin Arslan'dan son durumu hakkında bilgi alan Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Coşkun, hayır yolculuğuna çıkanların hiçbir zaman yalnız kalmayacağına inanarak, her zaman hayırlı yatırımların içerisinde olmaya çalıştıklarını belirterek, “Hayır yolculuğunda Agah Efendi Camimize bir nebze de olsa katkımız olduysa, ibadete açılmasında bir damla da olsa hayır denizinde var olabildiysek ne mutlu bize. Sorgun'da inşaat halinde iken ziyaret ettiğimiz Agah Efendi Camii'nin ibarete açılması için bizden talep edilenleri canı gönülden yerine getirmeye çalıştık. Görüyoruz ki şuan ibadete açılmaya hazır bir duruma gelmiş. Bu gün caminin halılarını seçeceğimiz güne gelmişiz. Camiyi ibadete hazır, cemaatini bekler bir halde görmekten ayrıca mutluluk duydum. Allah emeği geçenlerden razı olsun” dedi.

Agah Efendi Camii Dernek Başkanı Arslan, yakın ilgi ve alakasından dolayı Coşkun'a teşekkür ederek, “Allah razı olsun bu güne kadar taleplerimizi geri çevirmediniz ve camimiz inşallah sağlanan desteklerle ibadete açılmak için gün sayıyor. Öyle ki inşaatımız tamamlandı, halılarını seçeceğimiz güne geldik. İnşallah yine sizin desteğiniz ile camimizin halılarını da alarak ibadete açılması noktasında en önemli eksikleri gidermiş olacağız. Allah razı olsun, sizin ve tüm Yeni Çeltek camiasının hayırlarını kabul etsin” diye konuştu.

Etiketler: osman çoşkun   yeni çeltek  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 2 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki