Yeni Apple'de daha hızlı bir işlemci

Endüstri kaynaklarına göre beşinci nesil Apple TV 2016'nın ilk çeyreğinde üretime geçecek. Yeni Apple TV'de daha güçlü bir işlemci ve daha kapsamlı bir tvOS platformu göreceğiz.
Yayınlanma tarihi: 07 Aralık 2015, Pazartesi günü, saat: 12:02

Apple dördüncü nesil Apple TV'yi ekim ayında satışa sundu ancak beşinci nesil Apple TV için söylentiler şimdiden dillendirilmeye başlandı. DigiTimes tarafından yayınlanan rapora göre Apple ve üretici firma Quanta Computer beşinci nesil Apple TV için 2016'nın ilk çeyreğinde üretim sürecine geçiş yapacak. İlk prototipleri bu ay içerisinde test edilecek yeni Apple TV'nin çıkışı ise 2016'nın üçüncü çeyreğinde (muhtemelen ekim ayında) gerçekleşecek.

İlginizi çekebilir; Yeni Apple TV artık resmi

Daha ince bir tasarımın sergileneceği beşinci nesil Apple TV, selefine göre "önemli ölçüde" daha hızlı bir performans ortaya koyacak. Apple set üstü kutusunun performansını artırmak için ısı dağılım sistemine sahip yeni bir CPU kullanımına geçecek.

Ek olarak yeni Apple TV'de daha güçlü bir tvOS işletim sistemi ve yeni fonksiyonlar göreceğiz. Dördüncü nesil Apple TV'de Siri desteği ve touchpad özellikli yeni kumandayı sunan Apple'ın bir sonraki Apple TV'de ayrıca daha kapsamlı bir oyun bölümü sunması bekleniyor. 

Yeni Apple daha hızlı bir işlemci ve daha güçlü bir yazılımla desteklenecek
 

Etiketler: Yeni   Apple   daha   hızlı   bir   işlemci   ve   daha   güçlü   bir   yazılımla   desteklenecek  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki