YDH’de verimlilik değerlendirmesi

Yozgat Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından Yozgat Devlet Hastanesi Doğumhane Servisi'nde verimlilik ve gözlem değerlendirmesi yapıldı.
Yayınlanma tarihi: 04 Eylül 2015, Cuma günü, saat: 09:25

Değerlendirmede gebelerin hastane ilk başvuru süreci, kimlik tanımlayıcı, doğumhanenin fiziki şartları, tedavi süreci, ilaç yönetimi, acil müdale seti ve hasta-hasta yakınlarını bilgilendirme gibi kalite standartları açısından değerlendirilip, personellerin öneri ve görüşleri alındı.

Yozgat Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. İsmail Kurca, yaptığı açıklamada hastane hizmetlerinin aksatılmaması ve daha kaliteli sağlık hizmet sunulması yönünde her zaman çalışma içerisinde olduklarını söyledi. Kurca, “Hastanelerimizde düzenli olarak verimlilik ve kalite değerlendirme gözlemlerimiz devam ederken, sağlık alanında da 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. İnsan sağlığı ihmale gelmez. Bu bakımdan iyileştirme ve daha iyi hizmet kalitesi için hastanelerimizde gözlem ve değerlendirmeleri düzenli olarak yapmak zorundayız. "Birlikte Sağlıklı Yarınlar" ilkemizle yola çıktık. Bundan sonra da çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek." dedi.

Etiketler: ismail kurca   yozgat  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki