Yaşlı ziyaretleri kaldığı yerden devam ediyor

Kadışehri Kaymakamı Ali Doğan geçtiğimiz yıl düzenli olarak yaptığı yaşlı ziyaretlerine bu yıl da devam ediyor.
Yayınlanma tarihi: 30 Nisan 2015, Perşembe günü, saat: 03:13

Kadışehri Kaymakamı Ali Doğan ile birlikte Nüfus Müdürü Osman Ergin ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Osman Sağlamer de ziyaretlerde hazır bulundu.

Kaymakam Doğan bu sene ziyaretlerine Örencik, Kabalı, Kıyılı ve Yankı köyleriyle başladı. İkinci gün ise Yeni Mahalle ile Gümüşdiğin ve Üçağaç Mahalleleri ve Yakacık, Belören ve Elmalı köyleri; üçüncü gün Elmalıçiftliği, Gümüşsu, Ovacık ve Yelten; dördüncü gün Yavuhasan ve Hanözü; beşinci gün Halıköy kasabası ile Yoncalık köyü; altıncı gün Akçakale, Yoncalık, Aşağı Kızılöz ve Elmalı köyleri; yedinci gün Dikmesöğüt, Çamsaray ve Seyhan ve sekizinci gün Yakacık, Buzluk-Çepni, Üçağaç ve Çaypınar ile devam etti.

Yanında getirdiği hediye paketlerini yaşlı vatandaşlara takdim eden Kaymakam Doğan onlara “Sağlığınız nasıl?”, “Size bakan kimse var mı?”, “Emekli maaşınız ya da sosyal güvenliğiniz var mı?”, “Huzurevine yerleşmek ister misiniz?”, "Herhangi bir ihtiyaç veya talebiniz var mı?", “Sizin için yapabileceğimiz bir şey var mı?” gibi sorular sordu. Yaşlılardan yasal olarak gerekmedikçe resmi işlemler için ilçe merkezine gelmemelerini isteyen Kaymakam Doğan “Siz muhtarlarınıza talebinizi iletin, biz onun aracılığıyla sizlere memur göndeririz” dedi. 

Yaşlı vatandaşların pek çoğu evlerinde ilk defa Kaymakam ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını dile getirerek hem ilgisi hem de getirdiği hediyeler dolayısıyla Kaymakam Doğan’a teşekkür ettiler. Ziyaretlerimiz önümüzdeki günlerde diğer köy ve mahallelerimizde devam edecek.

Etiketler: kadışehri   ali doğan   yaşlı   ziyaret  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki