Yapılandırmada taksit uyarısı!

6736 sayılı kanun kapsamında vergi affından faydalanarak yapılandırma yapan vatandaşların taksitlerini ödemeleri için uyarılarda bulunuldu.
Yayınlanma tarihi: 07 Aralık 2016, Çarşamba günü, saat: 10:44

"Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 6736 sayılı Kanun" çerçevesinde su, emlak, çevre temizlik, ilan ve Reklam, eğlence vergi borçlarının yeniden yapılandırıldığını hatırlatan Boğazlıyan Belediye Başkanı Hamdi Erdal, ödemelerin düzenli bir şekilde yapılması için vatandaşlara uyarılarda bulundu.

Hükümetin vatandaşlara ciddi kolaylıklar sağladığının altını çizen Erdal, bu tür fırsatların değerlendirilmesi gerektiğini vurguladı.

6736 sayılı Kanunla ilgili yasanın çıkmasının ardından belediye olarak gerekli hazırlıkları yaptıklarını anlatan Erdal, "Vatandaşlarımızdan taksitlerini düzenli bir şekilde ödemelerini rica ediyoruz. Ödemenin yapılmaması halinde yapılandırmaları bozulacak. Gecikme faizleri tamamen geri gelecek ve buda vatandaşlarımızı ciddi bir sıkıntıya sokacak. O yüzden vatandaşlarımızın borçlarını zamanında yatırmalarını istiyoruz" açıklamasında bulundu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki