Voleybolda Sorgun Gençlik şampiyon oldu

Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurumlar arası Voleybol turnuvasında finale kadar yükselen Sorgun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ekibi şampiyon oldu.
Yayınlanma tarihi: 15 Haziran 2015, Pazartesi günü, saat: 09:45

Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından her düzenlenen kurumlar arası voleybol turnuvasına bu yılda yoğun katılım oldu. 18 kurum takımının 6 grupta mücadele ettiği turnuva oldukça çekişmeli müsabakalara sahne oldu.

Kendi gruplarında birinci olan takımlar final grubuna yükselmeye hak kazandı. Çeyrek ve yarı final müsabakalarında rakiplerini yenen Sorgun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Yerköy Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Bozok Üniversitesi takımları finale adını yazdırdı.

Final grubunun ilk müsabakasında Sorgun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Yerköy Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü karşı karşıya geldi. Oldukça heyecanlı geçen müsabaka sonrasında rakibini yenen Sorgun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü turnuvanın şampiyonu oldu. Final grubunda yer alan Bozok Üniversitesi ile Yerköy Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ikincilik üçüncülük müsabakası için karşı karşıya geldi.

Bozok Üniversitesini 3-1 yenen Yerköy Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü turnuvayı ikinci tamamlarken, Bozok Üniversitesi ise üçüncülükle yetindi.

Bozok Spor Salonu’nda yapılan turnuva sonrasında düzenlenen kupa töreninde dereceye giren Sorgun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Yerköy Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Bozok Üniversitesi takımları kupa ve madalyalarını Sorgun Kaymakamı Ali Arslantaş, Yerköy Kaymakamı Nevzat Şengök ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Oğuzhan Güneşer‘in elinden aldılar.

Turnuva sonrasında kısa bir konuşma yapan Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Oğuzhan Güneşer, kurumu tarafından artık geleneksel hale getirilen kurumlar arası Voleybol turnuvasının her sene olduğu gibi bu senede oldukça çekişmeli müsabakalara sahne olduğunu söyledi. Turnuvaya katılan 18 kurum takımının kendileri için hepsinin de şampiyon olduğunu dile getiren Güneşer, ‘’Burada bir birinci, bir ikinci ve bir üçüncü takım olacaktı.

Turnuvanın en iyi takımları ilk üç sırayı paylaştı. Ben turnuvaya katılan bütün takımları tebrik ediyorum. İlk üç sırayı paylaşan Sorgun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Yerköy Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Bozok Üniversitesi takımlarını da başarılarından dolayı canı gönülden kutluyorum’’ dedi.

Etiketler: voleybol   sorgun  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki