Sosyal medya üzerinden Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç'a ulaşan Beyzanur’un amcası Yunus Karabulut, yeğeninin Kocaeli’nde oturduğunu, yarıyıl tatilini geçirmek için Yozgat’a geldiğini, ilerde vali olmayı hedeflediğini ve bu yüzden Vali Kemal Yurtnaç ile tanışmayı çok istediğini belirtmesi üzerine talebe olumlu cevap veren Vali Yurtnaç, vali olma hayalinde ki öğrenciyi makamında ağırladı.
 
Vali Kemal Yurtnaç’ın kendisini misafir etmesinden dolayı çok mutlu olduğunu belirten Beyzanur Karabulut, “Hayalimde hep vali olmak var. Her zaman bir vali ile tanışmak, valilik hakkında bilgi almak istedim. Bu hayalimi amcama söyleyince amcam da valilik sosyal medya hesabından böyle bir talepte bulundu. Valimizde bizleri kabul etti. Kendisine bize göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
 
Bayzanur Karabulut, hedefine ulaşmak için çok çalışacağını ve ilerde mutlaka vali olacağını söyledi.
 
Vali Kemal Yurtnaç ise, Beyzanur’un bu isteğine kayıtsız kalmadığını kaydederek, “Güzel, pırıl pırıl bir kızımız bizimle tanışmak istemiş. Bizde bu isteğini geri çevirmedik, valilik makamında kendisini misafir ettik. Ben Beyzanur’un gözlerinde ki ışıltıyı gördüm ve inanıyorum ki ilerde hedefine ulaşacaktır. Hedefine ulaşması için de istikrarlı bir şekilde derslerine çalışmalı, bol bol kitap okumalı ve kendini her zaman yenilemeli” diye konuştu.
 
Bu tür makamların halka ve vatana hizmet için bir vesile olduğunu kaydeden Vali Yurtnaç, gerektiği gibi hizmet edilmezse bu makamların yük olacağını sözlerine ekledi.
 
Beyzanur daha sonra Vali Kemal Yurtnaç ile hatıra fotoğrafı çektirdi.