ÜYODER, İstanbul Buluşmasını Gerçekleştirdi

Üniversiteli Yozgatlılar Derneği (ÜYODER) tarafından “İstanbul Buluşması” düzenlendi.
Yayınlanma tarihi: 18 Mart 2015, Çarşamba günü, saat: 00:34

ÜYODER’in ‘İstanbul Buluşması’ programı Üsküdar Belediyesi Evlendirme Dairesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Geceye Adalet eski Bakanı Bekir Bozdağ, İstanbul Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Ahmet Yılmaz, Yozgatlı Sanayici ve İşadamları Derneği  (YOSİAD) Başkanı Durmuş Tanış, Bozok Üniversitesi Rektör adayı Prof. Dr. Ali Rafet Özkan, ÜYODER Başkanı Kazım Emiroğlu Şimşek, Yozgat Jeoloji Mühendisleri Odası Başkanı Çelebi Altuntaş, çok sayıda Yozgatlı işadamı ve vatandaş katıldı. 

Gecenin açılış konuşmasını yapan ÜYODER Başkanı Kazım Emiroğlu Şimşek, Üniversiteli Yozgatlıların birlik ve beraberliğini tesis noktasında yürüttükleri dernek faaliyetlerinin yanı sıra,Yozgatlıların da birliğine vesile olmak adına ‘İstanbul Buluşması’ programını tertip ettiklerini belirterek katılımlarından dolayı davetlilere teşekkür etti. 

ÜYODER gecesine katılan eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ da gecede bir konuşma yaptı. ÜYODER Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine anlamlı programlarından dolayı teşekkür eden Bozdağ, Yozgat’ın ekonomik ve sosyal alanda büyümesi adına önemli hizmetlere adım atıldığını söyledi. 

Bozdağ, konuşmasında 13 yıllık sürede Yozgat’a önemli kazanımların sağlandığını belirterek, bu kazanımların artarak devam etmesi noktasına tüm Yozgatlıların birlik ve beraberlik içerisinde olması gerektiğinin önemini vurguladı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki