Usta'nın planı duble Luce!

Seçimin ardından 3 yıllık bir proje için kollan sıvayan Muharrem Usta, Mircea Lucescu'yu CEO olarak kulübün başına getirmeyi planlıyor. Oğlu Razvan ve Hami Mandıralı da onun altında teknik yönetimden sorumlu olacak.
Yayınlanma tarihi: 10 Aralık 2015, Perşembe günü, saat: 10:28

Seçimin ardından takımı toparlamak için yoğun bir mesaiye başlayan Başkan Muharrem Usta, bu sezon teknik ekipte çok önemli bir değişiklik düşünmüyor.  Ancak Usta'nın asıl planı gelecek sezonlarla ilgili. Takımı güvenilir ve deneyimli bir teknik ekibe teslim etmek isteyen Usta, daha önce ön görüşmelerini yaptığı Mircea Lucescu'yu CEO yapacak. Luce kulübün futbolla ilgili her şeyini planlayacak ve uygulayacak. Yönetim öneride bulunacak ama kesinlikle müdahale olmayacak.  

TAVSİYE VAR ISRAR YOK  

Yönetim, Luce'ye oğlu Razvan'ı ve Hami Mandıralı'yı da önerecek. Bu şekilde Rumen teknik adamın deneyimlerinin ve bilgisinin genç nesillere aktarılması ve Trabzonspor'un geleceği için yatırım yapılması da ön görülüyor. Mandıralı daha önce Luce'nin altında çalışabileceğini açıkladı.  Yeni yönetim takım içindeki huzursuzlukları bitirmek için de harekete geçti. Geçmiş yönetim tarafından kadro dışı bırakılan Soner Aydoğdu ve Serdar Gürler dün kulübe çağrılıp, bir görüşme yapıldı. İki oyuncunun affedilip idmana alınması bekleniyor.  (Akşam) 

Etiketler: Usta   planı   duble   Luce  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki