Memur-Sen'e bağlı Eğitim Bir-Sen'in yeni başkanı ve yönetimi Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey'e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, üniversitenin Yozgat'ın gelişiminde meşale olduğunu ve bu meşalenin ışığını Yozgat’a büyük katkılar sağladığını belirten Eğitim Bir-Sen Başkanı Hüsnü Yılmaz, “Sendika olarak, üniversitenin sivil toplum kuruluşlarına desteklerini çok önemsiyoruz. Bu düşünceyle, bizi kabul eden başta Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey'e, üniversite yönetimi ve ilgililerine çok teşekkür ederiz” dedi.

Karacabey, "Eğitim Bir-Sen'in yeni yönetimini tebrik eder başarılar dileriz. Eğitim konusunda sendikanız ile her türlü işbirliğine katkıda bulunmaya hazırız." dedi. 

Bozok Üniversitesi Prof. Dr. Salih Karacabey, sendikaların sorgulayıcı, vesayetlerden kurtulmuş, demokratik toplumların vazgeçilmez unsuru olduklarını belirterek ziyaretten dolayı sendika yöneticilerine teşekkür etti.

Eğitim Bir-Sen Başkanı Hüsnü Yılmaz, Başkan Vekili Erdem Gülümser, Teşkilatlanma Başkan Yardımcısı Osman Özer, Basın ve iletişim Başkan Yardımcısı Cahit Atik, Mevzuat ve toplu Sözleşme Başkan yardımcısı Ramazan Yılmaz, Eğitim ve Sosyal işler Başkan Yardımcısı Ayhan Avşar ve Mali İşler Başkan Yardımcısı Oğuz Duygu'nun da ziyarette hazır bulundu.