Ünal Aysal, Spiker Sevgilisiyle Görüntülendi

Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal, uzun zamandır birlikte olduğu ancak inkar ettiği spor spikeri sevgilisi Birsu Eren'le birlikte Bodrum'daki botunda objektiflere takıldı. Haberler.com, 24 Temmuz 2015 Cuma
Yayınlanma tarihi: 24 Temmuz 2015, Cuma günü, saat: 09:27

Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal'ın Yunan eşi Fanny Hanım'ı aldattığı ortaya çıktı. Aysal, eski spor spikeri Birsu Eren'le Bodrum'daki botunda görüntülendi.

MEÇHUL GÜZEL AYSAL'IN SEVGİLİSİ ÇIKTI

Sabah gazetesinden Bülent Cankurt'un haberine göre; Ünal Aysal; bayramın ilk gününü, 32 yıl aynı yastığa başkoyduğu ve şimdiki eşi Fanny Aysal için 2008'de boşandığı Ahu Aysal'ın evinde, kızları ve torunları ile geçirmişti. Ex eşi Ahu Hanım'ın Bodrum Gündoğan'daki evine bayramlaşmaya giden ve ardından da hep birlikte Ahu Hanım'ın yatına geçen Ünal Bey'in botundaki meçhul güzel merak uyandırmıştı. Meçhul güzeli, Ünal Bey'in Yunan eşi Fanny Hanım sananlar bile oldu. Doğrusunu benden öğrenin; bottaki güzel, Ünal Bey'in bir dönem adının aşk dedikodularına karıştığı eski spor spikeri Birsun Eren'miş.


Birsu Eren, bir dönem TRT'de ve yayıncı kuruluşta spor spikerliği yapıyordu

YAKINLIĞIN SEBEBİ SPOR DEĞİLMİŞ

Geçen yıl, Ünal Bey ile onu 71 yaşında baba yapan Yunan eşi Fanny Hanım'ın evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı konuşulmuştu. Aynı dönemde, Ünal Bey ile spor spikeri Birsu Eren'in sevgili olduklarına dair iddialar da ortaya atılmıştı. Ünal Bey, "Ben spor adamıyım, Birsu da spor spikeri; yakınlığımız sadece bundan ibaret" diyerek iddiaları reddetmişti. Artık ne Galatasaray Spor Kulübü Başkanlığı'nı geçen yıl bırakan Ünal Bey spor adamı, ne de Birsu Eren spor spikeri... Ayrıca halen eski görevlerine devam etseler bile; hangi spiker, hangi yönetici ile bayram sabahını birlikte geçirir!!!


Fani-Ünsal Aysal çifti, kızları Alin'i tüp bebek yöntemiyle dünyaya getirmişti

FANNY AYSAL BUNA NE DİYECEK?

Ünal Bey'in 2009'da nikah masasına oturduğu eşi Fanny Hanım'ın ise kızı Alin ile birlikte memleketinde. Ünal Aysal'ın 2008'de suya indirdiği 25 milyon Euro'luk Barbie adlı yatı ile Mikonos'ta tatil yapan Fanny Hanım, bu olayı öğrendikten sonra bakalım nasıl tepki verecek?

EX EŞ EVİNİN KAPILARINI AÇTI

Bu arada Ünal Bey'in, sevgilisi olduğu iddia edilen Birsu Eren ile ex eşinin evine gitmesi ve Ahu Hanım'ın da bunu kabul etmesi ayrı bir olay! Eee, Fanny Hanım 32 yıl sonra Ahu Aysal'ın elinden Ünal Bey'i alıp boşanmalarına neden olmuştu. Acaba Ahu Hanım şimdi, 'Düşmanımın düşmanı, benim dostumdur' deyip Ünal Bey'in Birsu Eren'i evine getirmesine ses çıkarmıyor olabilir mi!!!

Spor Toto Süper Lig Maç Sonuçları ve Puan Durumu

Etiketler: Ünal   Aysal     Spiker   Sevgilisiyle   Görüntülendi  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki