Türkiye'nin istikrara ihtiyacı var

Ak Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz, Türkiye’nin güçlü iktidara ve istikrara ihtiyacının olduğunu söyledi.
Yayınlanma tarihi: 19 Eylül 2015, Cumartesi günü, saat: 10:14

Ak Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz, bir basın toplantısı düzenleyerek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. AK Parti İl Binasında düzenlenen toplantıya İl Başkanı Lekesiz’in yanı sıra Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı ve parti yönetim kurulu üyeleri katıldı. Türkiye’nin geçmişte tek başına iktidarlar döneminde hızlı bir gelişim süreci yaşadığını koalisyonlar döneminde ise sürekli krizlerle karşı karşıya kaldığını belirterek, “Türkiye’nin istikrara ihtiyacı var. Bu istikrarın yolu da AK Parti’nin tercih edilmesinden geçmektedir” dedi.

Ak Parti’nin kurulduğu günden bu yana devletle birlikte milleti de güçlendirecek hizmetlerin altına imza attıklarını belirten Lekesiz, “Biz AK Parti olarak yaptığımız her hizmeti, milleti öncü alarak yapıyoruz. Bu bizim temel yaklaşımımızdır. 7 Haziran seçimlerinde tek başına bir iktidarın oluşmama durumunun Türkiye’yi istikrarsızlığa, ekonomik krize ve kaosa sürükleyeceğini söylemiştik. Maalesef 7 Haziran’da ortaya çıkacak tablo bizim o gün ortaya koyduğumuz ön görülerin doğruluğunu ortaya çıkardı. Türkiye’nin milletiyle beraber güçlenerek yoluna devam edebilmesi için güçlü bir iktidara ihtiyacı var. İstikrar ve güven ortamı olmadığı zaman ekonomik sıkıntı her kesimi sarıyor.

Eğer millet olarak güçlenmeyi arzu ediyorsak istikrarı her birimizin ısrarla talep etmesi gerekiyor. Yarınımızın aydınlık olması için siyaseti de bir tarafa bırakarak bir fert buna olarak ihtiyacımız var” diye konuştu.

1 Kasım seçimlerinin önemine değinen Lekesiz, “İstikrarın tekrar Türkiye’de vücut bulabilmesi adına istikrarlı bir ortamda tekrar Türkiye’nin gelişebilmesi adına bugün iktidara en yakın parti ve halkın gönlünde teveccüh bulan bir parti olarak AK Parti’nin tercih edilmesi Türkiye’nin istikrarını tekrar bulmasının bir yolu, seçeneği olacaktır. 

Adaylar kim olursa olsun, adayların ötesine geçip Türkiye’nin istikrarı açısından olaya bakılmasının faydalı olacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.1 Kasım’da hedeflerinin Yozgat’ta 4-0 şeklinde meclise milletvekili göndermek olduğunu vurgulayan Lekesiz, “Yozgat AK Parti iktidarı ile hizmete kavuşmuştur. AK Parti iktidarı ile yine hizmet alamaya devam edecektir. Yozgat her zaman AK Parti’nin yanında, hizmetin yanında yer almıştır. 1 Kasım seçimlerinde de yine AK Parti’nin ve hizmetin yanında olacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı. 

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 10 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki