Bugün başlayacak olan Türkiye U-17 Şampiyonasına katılacak altı kulübün yetkilileri dün Yozgat'a gelerek ASKF'nunda kura çekilişi gerçekleştirdiler. 

Türkiye U-17 Şampiyonası'nda boy gösterecek takımlar arasında bulunan Kayseri Erkiletspor, Kırşehir Gençlik Hizmetlerispor, Sivas Demirspor, Kırıkkale MKE Mühimmatspor, Çorum Mimar Sinanspor ve Tokat Erbaspor dört gün sürecek müsabakalar için Yozgat'a geldiler.

Takımların grup ve fikstür kurası çekimleri öncesinde açıklamalarda bulunan Yozgat ASKF Başkanı Hakan Bektaş: "Yozgat ASKF olarak U-17 Türkiye Şampiyonasına ilimizde katılan bütün kulüplerimize ev sahipliği yaptığımız için büyük bir mutluluk yaşıyoruz. Katılan bütün kulüplerimize Yozgat'ta geçirecekleri dört gün boyunca sağlıklı kazasız belasız bir turnuva yaşatmak tek dileğimiz. Şehrimizde konaklayacağınız süre zarfında 24 saat Yozgat ASKF, Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğümüz ve Futbol İl Temsilciliğimiz sizlerin rahatı için çalışarak Yozgat'ın adına yakışır bir misafirperverlik göstereceğiz. Oluşabilecek herhangi bir eksik veya kusurumuz olursa şimdiden affınıza sığınıyoruz. Turnuvaya katılan bütün takımlarımıza başarılar diliyorum." dedi.