Turan Ocaklarında Manisa Yetkiyi Aldı

Turan Ocakları Manisa İl Başkanlığına Turgutlu'nun Tanınmış yüzlerinden Ali Erdugan atandı
Yayınlanma tarihi: 01 Mayıs 2015, Cuma günü, saat: 15:39

Turan Ocakları Genel Başkanı Mustafa Kuyucu, Turgutlu'ya gelerek Manisa İl Başkanı Olarak Ali Erduğan'ı Turgutlu İlçe Başkanı Olarak Mutlu Aksuyu Atayarak yetki belgelerini teslim etti. 

Turgutlu Kardeniz Büfede düzenlenen toplantıya  Turan Ocakları Genel Başkanı Mustafa Kuyucu ve Genel Başkan Yardımcısı Meryem Apaydın katıldı.

Turan Ocakları Genel Başkanı  Mustafa Kuyucu  görevi devreden Manisa İl Başkanı Haşim Karataş ve Turgutlu İlçe Başkanı Yıdıray Karataş'a verdikleri hizmetlerden dolayı teşekür belgesi verirken yeni atanan başkanların yetki belgelerini verdi. 

Ege Bölge başkanlığına Yüksel Demir'in Ataması gercekleştirilirken Manisa İl Başkanlığına Ali Erdugan, Turgutlu İlçe Başkanlığınada Mutlu Aksu atandı. Turan Ocakları Genel Başkanı Mustafa Kuyucu atamaları gerçekleştirdikten sonra yaptığı konuşmada. "Ege bölgesini Bölge başkanlığı olarak pilot bölge seçtik. Manisa'nın Turan ocaklarının kalesi olacağına tüm kalbimle inanıyorum. Allah'ın zini ile bir sonraki gelişimizde bu alanlar bizi almayacak. çıktığımız bu yol kutlu bir yol. Yeni Görev alan başkanlarıma aldıkları görevleri başarıyla yapacaklardır. bu mesuliyeti taşıya bilecek arakadaşalr olduklarına ianancım tamdır" dedi. 

Toplu fotograf çekimi sonrası Turan Ocakları Genel Başkanı Mustafa Kuyucu Görevi teslim eden Haşim Karataş ve Yıldıray Karataş olmak üzere Atamaları gercekleşen  Bölge Başkanı Yüksel Demir, Manisa İl Başkanı Ali Erduğan, ve Turgutlu İlçe Başkanı Mutlu Aksu, ile özel bir toplantı gercekleştirdi. 

Turan Ocakları Genel Başkanı Mustafa Kuyucu Turan OcaklarI gençlerinin sloganları eşliğinde Turgutlu'dan ayrıldı.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki