Turan Ocakları; Daha Ne Kadar Susacağız

Mustafa Kuyucu "Kahraman ordumuz Kandil denilen pislik yuvasına acilen girip emir komuta zincirinin özellikle en tepesindekileri etkisiz hale getirmelidir."
Yayınlanma tarihi: 15 Ağustos 2015, Cumartesi günü, saat: 10:29

Turan Ocakları Genel Başkanı Mustafa Kuyucu, son günlerde hızla artan terör olaylarına karşı bir basın açıklaması yaptı.

Turan Ocakları Genel Başkanı Mustafa Kuyucu yaptığı basın açıklamasında şunları kaydetti; "Maalesef yine şehitlerimiz var, yine evlatlarımız katlediliyor, yine eşkiya kapkaç çetesi mafya bozuntuları tarafından Hakkari'nin Yüksekova Dağlıca'da evlatlarımız EFELER timi pusuya düşürüldü ve 6 askerimiz şehit oldu, 5 mehmetçiğimiz de yaralı, ne yazık ki içlerinden bazılarının durumu ağır, hayati tehlikesi var.

Özellikle ve bir an önce Lice, Hakkari, Şırnak başta olmak üzere Bitlis, Bingöl, Silopi'de OHAL ilan edilmeli güvenlik güçlerimize eli silahlı ve yüzü maskeli herkes için teslim olmaması halinde vur emri verilmelidir.

Kahraman ordumuz Kandil denilen pislik yuvasına acilen girip emir komuta zincirinin özellikle en tepesindekileri etkisiz hale getirmelidir.

Evlatlarımıza yüce Allahtan rahmet dilerim, ruhları şad mekanları cennet olsun ama "Barış Süreci - Milli Birlik Projesi" palavrası ile vatan topraklarımızı bayrağımızı satarak ve Oslo'da - Habur'da pkklıların altına yatan şeref yoksunu AB+D israil uşağı sahtekar dinci hırsızlar ile ve onlara payandalık yapan, pkklı soysuzlar ile kokteyllerde mecliste kırıta kırata el şıkışan Türk milletini uyutan avutan yalancı tescilli sahtekar kadrolu koltuk değneği mankurtlara da lanet olsun ama onlardan da ayrıca hesap sormazsak namus bize ar olsun."

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 9 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki