Tuncay Şener'de aday adaylığını açıkladı

Av. Tuncay Şener resmi milletvekili aday adaylığını basın toplantısı düzenleyerek kamuoyuna duyurdu.
Yayınlanma tarihi: 01 Mart 2015, Pazar günü, saat: 01:46

Av. Tuncay Şener resmi milletvekili aday adaylığını basın toplantısı düzenleyerek kamuoyuna duyurdu.

AK Parti İl Başkanlığı’nda aday adaylığını ilan eden Tuncay Şener, 2015 genel seçimlerinde Yozgat’a hizmet etmek ve mecliste Yozgat’ı kendi vizyonu ve birikimleriyle temsil etmek adına aday adayı olduğunu beyan etti. AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana yaptığı hizmetlerle millete bağımsız, milli, modern ve inançlara uygun politikaları hayata geçirdiğini ifade ederek “Yakın siyasi tarihimizin karanlık günlerinden bu ülkeyi, bu milleti kendi öz değerleri, inançları ve kadim kardeşlikleri üzerine yeniden inşa etmeyi kendisine misyon edinmiş olan AK Parti’ye bu yolda hizmet etmek için buradayım.

Çözüm Süreci ile Anadolu’nun bu kadim topraklarının en kuvvetli kardeşliğini ve birliğini sağlamak için bu milletin son zamanlarda gördüğü en büyük fedakarlığa soyunmuş,

Bir takım gizli yapılanmalarla devlete nüfuz ederek binlerce yıllık devlet geleneğimizi ele geçirip bozmaya  çalışanlara karşı devleti milletine teslim etmeyi misyon edinmiş,

En ücra köyüne dahi hizmet ulaştırmak için her türlü çabayı, enerjiyi harcamış,

Milli ve bağımsız siyaseti  ve kararları ilke kabul ederek, her türlü engellemelere karşı bu yönde hizmetlerini yapmış

Kısaca sıradan bir seçim partisi olmaktan çıkarak kurumsallaşmış kimliği ile bir Milli Öğreti, Milli Amaçların tamamını içine almış olan ve bu milletin her türlü kutsalını milleti için Milli değerlerle ve erdemlerle yoğuran ve modernleştiren Akparti’nin misyonu, vizyonu ve hizmetlerine bilfill aktif olarak katılmak için buradayım. 

Yozgat bu toprakların kadim şehirlerindendir. Devletiyle ve milletiyle her daim barış içinde yaşamıştır. Devletine hizmet için her zaman hazır olmuştur. Bende Yozgat’a hizmet etmeye hazır olduğum için buradayım. Yozgat’ın ihtiyaçlarını ve sorunlarını biliyorum. Biliyorum çünkü bende bu şehirde yaşıyorum. Yatırım, istihdam ve projelerden evvel Yozgat’ın büyümeye açık, yeniliklere açık, yeniliklerden korkmayan özgüven içerisinde üzerine örtülmüş adeta ölü toprağından kurtulması ve daha büyük ve daha yeni bir şehir olabileceği, her yeniliği her insanı içinde barındırabileceği bir şehir enerjisine sahip olmasını tetikleyecek enerjim ve heyecanım olduğu için buradayım. Akparti’nin bizler için koyduğu hedeflere Yozgat’ında katkı sağlayabileceğine inandığım için buradayım.

Güzel insanların güzel şehri Yozgat’ın bu ülkeye olan katkılarını nasıl inkar edemeyeceksek devam edecek katkılarının da olması gerektiğini bir kenara itemeyiz. Siyaset yapmak bir kariyer olmayıp tam tersine bu millete hizmettir siyaset.

Yeni Türkiye, Güçlü Türkiye için olmazsa olmaz Başkanlık Sistemi çalışmalarına Yozgat adına katkı sağlayabilmek için buradayım. Tarihimizin her devresinde bu milleti dünyada söz sahibi yapan liderlerin babayiğitlik ve cesaret erdemleriyle önderlik ettiği gibi Yeni Türkiye Güçlü Türkiye içinde Başkanlık sistemiyle liderimizin önderliğinde yeni dünya düzeninde söz sahibi olmanın gerekliliğine inandığım için bu yola çıktım.

Allah hepimize ve Yozgat’ımıza hayırlı eder İnşallah” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki