TSO İftarı Yapıldı

TSO tarafından organize edilen ve şehir dışından çok sayıda katılımcının gelmesi beklenen iftar programı sağanak yağış nedeniyle istenildiği gibi gerçekleşmedi.
Yayınlanma tarihi: 29 Haziran 2015, Pazartesi günü, saat: 09:25

TSO’nun düzenlediği iftar yemeğine Eski Bakanlardan Lütfullah Kayalar, Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, AK Parti İl Başkanı Harun Lekesiz, MHP İl Başkanı Ethem Sadef, Antalya Yozgatlılar Derneği yöneticileri, TSO Meclis Başkanı Sinan Çelik, Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkan Vekili Eyüp Coşkun, siyasiler, işadamları ve davetliler katıldı.

TSO tarafından organize edilen ve şehir dışından çok sayıda katılımcının gelmesi beklenen iftar programı sağanak yağış nedeniyle istenildiği gibi gerçekleşmedi. Meydan yerinde yapılan hazırlık ertelenirken, iftar programı Kent Park’ta gerçekleştirildi.

TSO Başkanı Metin Özışık, bu yıl kardeşliğin pekiştirilmesi, birlik ve beraberliğin sağlanması ve Yozgat için yeni bir sayfa açmak için iftar programı düzenlediklerini aktardı. Sağanak yağış nedeniyle meydan yerinde yapmayı arzu ettikleri programı Kent Park’a almak durumunda kaldıklarını dile getiren Özışık,  “Yoz-gat için milat olacağına inandığımız iftar programına katılım kısıtlı oldu. Havanın yağışlı olması nedeniyle şehir dışından katılım beklediğimiz gibi olmadı” dedi.

Yozgat için her şeyi geride bıraktıklarını belirten Özışık, siyasilerle, sivil toplum örgütleriyle, işadamlarıyla, bürokrasiyle, yerel yönetimlerle iç içe olacaklarını kaydetti. Yozgat’ta birlik ve beraberliğin sağlanması noktasında gerekli adımları atmaya devam edeceklerini vurgulayan Özışık, önümüzdeki aylar içerisinde benzer bir program düzenleyeceklerini ifade etti.

Yozgat’ın kavga, ayrımcı ve gruplaşma ortamından uzaklaşması gerektiğinin altını çizen Özışık, Yozgat'ın temel sorunlarını çözmek adına hep birlikte hangi kapıyı çalmak gerekiyorsa onun özverisiyle çalışacaklarına değindi.

Etiketler: tso   metin özışık   iftar  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki