TSO İftar Yemeği Verecek

TSO, Cumartesi günü Meydan Yeri mevkiinde Saat Kulesi, Büyük Camii yolu üzerinde kardeşliğin pekiştirilmesi için iftar yemeği verecek.
Yayınlanma tarihi: 24 Haziran 2015, Çarşamba günü, saat: 09:38

Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), bu yıl ki iftar yemeğini halka açık olarak gerçekleştirecek. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Özışık, 27 Haziran Cumartesi günü verilecek olan iftar yemeğine tüm halkı davet etti.Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), bu yıl ki iftar yemeğini halka açık olarak gerçekleştirecek. 27 Cumartesi günü verilecek olan iftar yemeğine tüm halkı davet eden Metin Özışık, 'Bu yemek Yozgat için bir milat olacak. İftar yemeğinin anlamı bir araya gelmek; küskünlükleri, dargınlıkları unutmaktır. Geçmişten bende dahil dersimizi hep birlikte alacağız. Bundan sonra hepimiz aynı geminin içinde olmanın bilincinde olup, Yozgat'ın temel sorunlarını çözmek adına hep birlikte hangi kapıyı çalmak gerekiyorsa onun özverisiyle çalışacağız' dedi.

İftar yemeğinin anlamı birlik beraberlilik olduğunu ifade eden Özışık, 'Bir araya gelelim; küskünler, dargınlar, Yozgat'ta bu zamana kadar siyasi sebeplerle veya başka sebeplerle bir araya gelmeyen insanların böyle manevi bir havada bir araya gelmesini sağlamak istiyoruz. Geçmişten benden dahil dersimizi hep birlikte alacağız. Bundan sonra hepimiz aynı geminin içinde olmanın bilincinde olacağız. Bu gemi su alıyorsa hep birlikte batacağımızı anlayacağız. Bu yemek Yozgat'ta bir milat olacak. Bu yemekten sonra Yozgat için, göçü durdurmak için, istihdam için, üretim için, Yozgat'ın gelişimi için kime gitmek gerekiyorsa, hangi kapıyı çalmak gerekiyorsa onun özverisiyle çalışacağız." ifadelerini kullandı. Özışık, ayrıca dışarıda yaşayan Yozgatlılara da anlamlı bir mektup yazarak onları da iftar yemeğine davet etti. Yemeğe şehir içinden ve şehir dışından katılım olması bekleniyor. 

Etiketler: tso   metin özışık  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki