Transfer Haberi Asılsız

Yozgat Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Akgün, Sergi Djiehoua ile anlaştıkları söylentilerinin gerçeği yansıtmadığını söyledi
Yayınlanma tarihi: 09 Haziran 2015, Salı günü, saat: 11:40

Yozgat Belediye Başkan Yardımcısı ve Yozgatspor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Akgün, Antalyasporlu Senegalli eski forvet oyuncusu Sergi Djiehoua ile kesinlikle bir anlaşmanın söz konusu olmadığını söyledi. Henüz teknik direktörü belli olmayan bir takımın transfere başlamasını, üçlü koalisyon yapmak şeklinde özetleyen Akgün, “Yönetim Kurulumuz teknik adamla anlaşma yaptıktan sonra verilecek listeye bağlı kalarak bu çalışmalar yürütülecektir. Bunun dışında bir görüşmenin, anlaşmanın olması söz konusu değildir. Taraftarımızın bu tür haberleri dikkate almamalarını istiyoruz” dedi.

Yozgatspor 1959 takımının sosyal sitesinde çıkan bir haber camiada ilgi çekerken, haberle ilgili doğru bilgiyi Belediye Başkan Yardılmcısı Yozgatspor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Akgün verdi.

Yozgatspor camiasını heyecanlandırmak için bu tür haberlere ihtiyaçlarının olmadığını belirten Akgün, transferle ilgili çıkan söylentiden kendilerinin bile haberinin bulunmadığını söyledi. Yeni sezonla ilgili çalışmalara tam anlamıyla başlamadıklarını belirten Akgün, “Biliyorsunuz tüm Türkiye’nin gündemi seçimdi. Seçimler bitmeden hiçbir çalışmaya başlamanın doğru olmayacağını düşünerek hareket ettik. Ancak yeni sezonla ilgili girişimlere bu hafta içerisinde başlamayı düşünüyorduk ki böyle bir haber çıktı. Bu haber kesinlikle gerçek değildir ve taraftarlarımızın böyle asparagas söylentilere kulak asmamalarını tavsiye ediyorum. Henüz teknik direktörü belli olmayan bir takım nasıl transfer yapabilir. Bunun takdirini camiaya bırakıyorum” dedi.

Teknik Direktör konusundaki ilk tercihlerini Tahir Çopur’dan yana kullanacaklarını belirten Akgün, “Yozgatspor Yönetimi tabii ki camiasını şampiyonluğa, çizilen hedeflere ulaştıracak transferler yapacaktır. Ama bunun bir yolu, bir yöntemi vardır. Yönetimimizle, teknik ekibimizle konuşmadan, paylaşmadan herhangi bir yanlışa düşme niyetinde değiliz. Burada da bizden habersiz kimse transfer yapamayacağına göre bu haber kesinlikle doğru değildir. Eğer anlaşma olursa Tahir Çopur’dan yeni sezon takıma yapılacak takviyeler hakkında bir rapor alarak çalışmalara başlayacağız” diye konuştu.

Yönetimin gelecek sezonla ilgili planlamasını genel anlamda yaptığını ve ilk olarak takıma destek açıklaması yapan kurum, kuruluş ve işadamları ile Çarşamba günü yemekli bir toplantı yapacaklarını belirten Akgün, “Bundan sonra da teknik adamımızı Yozgat’a davet ederek yeni sezon için anlaşmaya çalışacağız. Ardından da camiamızın merakla beklediği takıma direkt katkı sağlayacak isimlerle anlaşma yoluna gideceğiz. Bu isimlerin tamamını da kamuoyuyla paylaşarak taraftarımızın şampiyonluğa olan inancını arttırmak niyetindeyiz” dedi.

Etiketler: yozgatspor   1959   trnasef   ahmet akgün  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki