TOKİ'de Mutlu Son

Akdağmadeni Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi işbirliği ile yapılan 3.Etap 432 adet konutun yapımı ve çevre düzenlemesi tamamlanarak 13 Ağustos Perşembe gününden itibaren teslim edilmeye başlanacak.
Yayınlanma tarihi: 12 Ağustos 2015, Çarşamba günü, saat: 13:16

Akdağmadeni İlçesinde 2013 Yılı içerisinde inşaatına başlanılan, Belediye ve Toplu Konut İdaresi işbirliği ile yapılan 3.Etap 432 adet konutun yapımı ve çevre düzenlemesi tamamlanarak 13 Ağustos Perşembe gününden itibaren teslim edilmeye başlanacak.

Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan konu ile ilgili yaptığı açıklamasında şunları söyledi. "Hükümetimizin desteği, Belediyemiz ve Toplu Konut İdaresi işbirliği ile yapılan 3. Etap 432 konutun yapımı ve çevre düzenlemesi tamamlanarak 13 Ağustos Perşembe günüden itibaren değerli vatandaşlarımıza teslim edilmeye başlanacaktır. Bugün Akdağmadenili hemşehrilerime vermiş olduğumuz sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşamaktayım. İnanıyorum ki Akdağmadenimiz daha güzel hizmetlere ve daha güzel eserlere layıktır. Toplumun temeli ailedir. Aile denince akla konut gelir.Ev olmadan aile olmaz. TOKİ ve Belediyemiz iş birliği ile İlçemize 1.Etap 192 konut 2.Etap 96 konut, 3.Etap 432 konut olmak üzere toplamda 720 konut , 1 Cami ve iş merkezi kazandırılmıştır." dedi.

Bu yapılan konutlar sayesinde vatandaşlarımız kira öder gibi ev sahibi olma hakkına sahip olmuşlardır. diye ifade eden Başkan Daştan "Biz göreve geldiğimizden bugüne, lafla değil eserle konuştuk.  Allah bizi lafla konuşanlardan uzak etsin. Bundan sonra da Allah ömür verirse milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Menzile yüz akıyla varmanın şartı hakkın rızasını kazanmaktır. Hakkın rızasını kazanmakta halkın rızasını kazanmaktan geçtiğini biliyoruz. Her zaman için duamız şudur Allah Devletimize ve milletimize zeval vermesin birliğimiz daim olsun, Allah ağız tadımızı bozmasın."diye ifade etti. 

Başkan Daştan "Bu yatırımlarda emeği geçen başta Eski Adalet Bakanımız Bekir Bozdağ olmak üzere milletvekillerimize, belediye meclis üyelerimize ve belediye personellerimize teşekkür ediyorum. Konutlarına kavuşacak olan vatandaşlarıma tekrardan hayırlı uğurlu olsun diliyor yeni konutlarında sağlıklı ,mutlu bir şekilde yaşamalarını Yüce Allahtan niyaz ediyorum.’’ diyerek sözlerini bitirdi.

Etiketler: akdağmadeni   suphi daştan   toki   konut   teslim  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 2 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki